2733
2739
عنوان

دعا کنید برام این ماه نینی دار بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 57 پست

با حضور دل صد صلوات یه حمد و یازده تا توحید بخون هدیه کن به نفیسه خاتون معجزه میکنه برای هر حاجتی برای طلب فرزند حدیث کساء زیاد بخونین مجربه

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
به نیت بچه دار شدنت.......................... للّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَ ...

مرسی عزیزم انشالله حاجت روا باشی. دعا کن خدا به همه بچه بده خیلی انتظار بدیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آزمایش هورمونی دادی؟عکس رنگی رحم گرفتی؟ ناامید نباش گلم ۶ ماه زمان زیادی نیس اینقد غصه میخوری خود م ...

اخه ۲بار سقط شد ۲سال صبر کردم میترستم‌دیگه باردار نشم،اره یه سری آزمایشا هم از من هم از شوهرم گرفتن گفتن همه چی نرماله فقط باید حواسم ب زمان تخمک گذاریم باشه ک اونم هرماه کیت تخمک گذاری میزنم دیگه خسته شدم از بس شوهرم میگه بچه تا میبینه پرپر شدم تا ۲روز ناراحته

اخه ۲بار سقط شد ۲سال صبر کردم میترستم‌دیگه باردار نشم،اره یه سری آزمایشا هم از من هم از شوهرم گرفتن ...

انشاالله که باردار میشی و به سلامتی بغل میگیربشون

بعد سقط فهمیدین دلیلش چیه؟

2706