2737
2734
عنوان

دعا کنید برام این ماه نینی دار بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 57 پست
انشالله گلم حامله شی منم 6 ماهه اقدامم دیه خستم بخدا .روز 31 سیکلمه  چند روز پیش بی بی زدم منفی ...

ایشالا ک حامله باشی عزیزم خدا بهت یه نینی نازو خوشگل و ازهمه مهمتر سالم نصیبت بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاالله که باردار میشی و به سلامتی بغل میگیربشون بعد سقط فهمیدین دلیلش چیه؟

مرسی عزیزم آره خیلی کاره سنگین کردم ۴سال پیش قبل ازدواجم از ۵طبقه اوفتادم لگنم مو برداشت دکترم گفت ک‌اگر ازدواج کردم برای بارداری حتما باید استراحت کنم چون کمرم شل شده زمان میبره ک منم تو ۲بار بارداریم رعایت نکردم دکترمم گفت باید استراحت میکردم الان ولی با دارو کمرم خوب شده ۱ساله دارم خودمو تقویت میکنم ولی نیمشه

چرا اینجوری شده خیلیا درگیر ناباروری شدن .

مش تغذیه ها ایراد داره انقدر چیزایی مصنوعی میدن ب خورد مردم والا قدیم نازایی نبود .من کیست دارم ریزه دکتر میگه مهم نیس لی باردار نشدم ک 6ماهه  .این ماه کلومیفن خوردم ولی اقدام درست حسابی نداشتم 

خدایا میشه یه نی نی سالم بزاری تو دلم خسته شدم از انتظار ..خونمون منتظر صدای خنده نی نی مونه .. جای یه بچه خالیه تو زندگیمون ...یا رب نظری🙅👪
2740
ایشالا ک حامله باشی عزیزم خدا بهت یه نینی نازو خوشگل و ازهمه مهمتر سالم نصیبت بکنه

انشالله گلم دل همه موم شاد شه .دیکه امروز گریم گرفت شوهرم گفت بچه میخاد  .ب خدا گفتم از درگاهت دست خالی برنگردن منو بازم برم پیش دکترا

خدایا میشه یه نی نی سالم بزاری تو دلم خسته شدم از انتظار ..خونمون منتظر صدای خنده نی نی مونه .. جای یه بچه خالیه تو زندگیمون ...یا رب نظری🙅👪
مش تغذیه ها ایراد داره انقدر چیزایی مصنوعی میدن ب خورد مردم والا قدیم نازایی نبود .من کیست دارم ریزه ...

من یه سال کلومیفن خوردم جواب نداد اصلا این دفعه بهم لتروزول داده ببینم چی میشه 

من یه سال کلومیفن خوردم جواب نداد اصلا این دفعه بهم لتروزول داده ببینم چی میشه 

انشالله جواب میگیری گلم ب شوهرم گفتم حالا این ماه ازمایش بده