2733
2739

سلام. دوستان خانوادم کرونا گرفتن تو رو خدا اگه میدونید چیزی برای کرونا خوبه که حالشون زودتر خوب بشه بگید. ممنون میشم

خدایا شکر واسه چیزایی که بهم دادی و هزاران بار شکر واسه چیزایی که ندادی و میدونم به صلاحم بوده که ندادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ویتامین سی اب پرتقال خونگی .ویتامین دی. زینک.پونه اویشن زنجبیل بریزید تو فلاکس زیاد بخورید

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

داروی امام کاظم..گرمیجات...گوشت تو شیشه...آب هویج و آب سیب..انشاءالله که خوب میشن

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

ترکیب سیاه دانه و عسل.البته سیاه دانه یک سوم عسل ریخته بشه و روزی سه قاشق خورده بشه.داروی امام کاظم ع. خوردن گوجه کبابی و سوپ و شیره گوشت.قرص سلنیوم.لبنیات مصرف نشه‌‌‌...دمنوش آب جوش و عسل و آب لیمو.دمنوش آب جوش و نعنا‌.بخور آب جوش گه گرما داخل ریه و بینی بره.آب هویج‌ و مایعات فراوان میوه طبیعی.قرص جوشان استیل

2738