2737
2739
دخالت نکن

دخالت نکنه؟ اینکار وظیفمونه داریم میمیریممممم

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ جالب هميشه تو كاري ك بهمون مربوط نيست دخالت ميكنيم 

الان ك واقعا حماقت اين ادما باعث ميشه روزي نزديك ب ٥٠٠ نَفَر از دنيا برن جالبه ك ميگم دخالت نكن!!!!!!!! 

لعنتي ها دست بر دار اين مجالس كوفتيشون نيستن 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2738

دخالت نکنن که باز زنجیره‌ی کرونا بیشتر بشه دامن اینا هم بگیره بهشت زهرا ها جا نداره دیگه ب جایی می‌رسیم میگن مرده هاتون رو تو خونه هاتون خاک کنید روزی 500 نفر داره میمیره میگیذ دخالت نکن عجبا مردم دارن میمیرن از گرسنگی چون کار نیست تعطیله همه جا پول نیست برا بچه هامون لباس بخریم نمیدونم چی درست کنیم غذا ب خاطر اینا که کرونا تمام نمیشه هیچ چیز مثل قبل نمیشه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
به من ربطی ندارع  وقتی اونا خودشون اینقدر شعور ندارن که مراسم گرفتن هر چی بشه سر خودشون میاد&n ...

وا یه مساله اجتماعی به شما سرایت نکنه به یکی دیگه سرایت میکنه اون باز یکی دیگه........................