2737
2734
اگ میدونی بمتم بکو ارایشگاهای شهرمون بازن یواشکی  ب کوشیاشون بزنگی باز میکنن درو😐

عزیز دلم تورخدا اینکارو نکن ،،،،،

من خواهرم سالن داره ،،،بخدا یه ساله داره کرایه از جیب میده ،،،،هیچکس هم حمایت نمیکنه از ارایشکرا ،،،

شوهرشم میگه به من چه که کرایه تو رو بدم !!!خودت باز کردی ،،خودت هم بده کرایه اش رو 

اونا هم شغلشونه خب از کجا کرایه مغازه دربیارن،،!!!بنده خدا ها از جون خودشون میگذرن میرن که فقط کرایه مغازه رو دربیاره!!!

حقوق فرهنگی ها و اداریجات همه واریز میشه و همه سرکارشون هستن  فقط کسب و کار ارایشکرها و بازاری ها و کارگران و مردم عادی تعطیل شده !!!هیچکس هم حمایت نمیکنه

خدارخوش نمیاد ،،،شاید کرونا تا پنج سال از بین نرفت تکلیف چیه اونوقت 

ها ها میگن به شما چه ربطی داره کار و زندگی ملت به فنا رفته به کسی ام ربطی نداره واقعا سرتونو کجا ف ...

توماتحتشون فروکردن که نمیفهمن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم تورخدا اینکارو نکن ،،،،، من خواهرم سالن داره ،،،بخدا یه ساله داره کرایه از جیب میده ،،،،هی ...

حالا منم زدم😂 

ولی وقتی میگن ۲هفته تعطیل بشینید سرجاتون کاش درک کنن همه اون ۲هفته چیزی نمیشه حالا یواشگی نرن سرکار