2737
2734
عنوان

بچه ها، پسری و که بازیچه قرار دادم غرورشو له کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 102 پست
ینی چی بد بیاد؟

ممکنع برخوردش باهات بد باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دلم میخاد بهت بگم خاک تو سرت ببخشید ❤

عیب نداره

بگو 

فقط راهکار بگو

دارم از عذاب وجدان میمیرم 

این تاپیکمو بخون 

اخه من چکار کنم که خانوادم نمیزارن باهاش ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5368008&slug=وقتی-یه-پسر-که-دوست-داشته-به-قول-خودش&postId=164963084

اسی متاسفم ک اینو میگم  ولی  بازی با احساسات تاوان بدی داره  حلالیت بگیر ازش

میفهمم دارم تاوان میدم چکار کنم که پدر و مادرم به هیچ عنوان راضی نمیشدن

بخدا یه لحظه هم از فکرش نمیتونم بیام بیرون  

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5368008&slug=وقتی-یه-پسر-که-دوست-داشته-به-قول-خودش&postId=164963084

2738

عزیزم کارت اشتباه بوده ،،، خیلی اشتباه 

تاپیک رو کامل خوندم گویا از بلاک بودن درتون اورده 

جبران کن تا دیر نشده 

درستش کن عزیزم 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
من کلی عذاب وجدان دارم  خیلی خیلی  کلی رد مظالم دادم کلی صدقه دادم براش دلم اروم نمیشه ...

خوب عذاب وجدان برای چی حالا برفرضم به دلایلی بهش جواب رد دادی  اینهمه رد مظالم دادی انشالله خدا بخشیده  دیگه یا برو باهاش حرف بزن یا بیخیالش شو برای همیشه تو دوراهی بدی هستی نه میتونی فراموشش کنی نه میتونی کاری کنی چی بگم اگه یکم دلو جرات داستی دلو میزدی به دریا بالاخره مرگ یبار شیونم یبار یه نذری بکن تا  باهات اشتی کنه بیاد دوباره خواستگاری وپدرومادرت راضی بشن وبه سلامتی باهم ازدواج کنین شاید خدا نذرتو قبول کرد خدا روچه دیدی

ببین عزیزم متاسفانه باید بهت بگم تو صادق نبودی ،، گرچه الان دوستش داری اما خب اولش این نبوده و اون آقا ذهنیتش از شما خراب شده . زمان زیادی می‌بره تا دوباره درست بشه . ممکنه بعدا با هر کاری از جانب شما احساس بازیچه داشته باشه گرچه شما قصد بازیچه اصلا ممکنه نداشته باشین 

توصیه من به شما اینه که یا تماس بگیرید یا گزینه خیلی بهتر اینه که اگه دوستش دارید یه قرار ملاقات . باهاش صادقانه حرف بزنید . از قصد اولی که داشتید و بعدش هم از علاقه واقعیتون . بهش بگید الان انتخاب دستش هست . اگر می‌تونه ببخشه و فراموش کنه اون قضیه رو بیاد و اگر نه همه چیز تمام میشه . این بهترین کار از نظر روانشناسی هست 

واقعیه بخدا  برو تاپیک چند ماه پیشمو بخون  

خب چطوری از بابات  باج گرفتی"؟ 

با چه سو قصدی وارد شدی؟ بابات پسره رو دوس داشت؟  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2706