2737
2739

😞😞😞 بخاطر استرس زیاد تو این مدت بچه ام ایست قلبی کرد تو هشت هفته ایی😭😭😭😭 شوهرم همش دنبال دختره اس دائم پیام و پیام بازی تو واتساپ و ملاقاتهای بیرون...تو رو خدا راهنمایییم کنید و دعا کنید واسه زندگیم

خاک ب سرم🥺🥺🥺

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

این چه پدریه

این اصلا پدر نیست 

لجنه بی قیرته

خدا ورش داره🥺🥺🥺

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

پس چرا ازش حامله شدی؟!😕

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈

اول اینکه فعلا بچه دار نشو

دوم اینکه پول جمع کن 

یه زندگیه مستقل برای خودت تشکیل بده 

واین مردک مضخرف رو از زندگیت بندازبیرون 

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
2706