2737
2739
عنوان

کی انشا نویسیش قویه؟؟

177 بازدید | 6 پست

معلم خواهرم گفته یه انشا درموردنابودی کرونا بنویسید سریع بفرستید کمک 

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

به نام خدا

ما کرونا را شکست میدهیم

بای

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

سلام خواهر جان خوبی عزیزم.. لینک تاپیک می زارم امیداورم دوستان کمکتون کنن

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدید ترین پیام وزات بهداشت

به مردم پوست کلفت ایران:

هموطن نفهم عزیز:

الهی کور بیشی بحق امام زمان خونه ننه بابا کاکا دده عمه خاله دایی.....  نرو

کمتر تو خیابونا بچرخ

کمتر تو ای پاساژ دکون سر کن با ای تن فصولت الهی قلم بیشی که پا نشی

ختم نرو عروسی نرو  مجلس نرو تو ای کرونای یه کمی با کلاس باش بی فرهنگ زبون نفهم

بتمرگ تو خونه ات تا ببینیم  چه خاکی به سرمون باید بکنیم !

حتما باید بیاییم دهنتون رو سرویس کنیم ، قرنطینه کنیم ، جریمه کنیم

تا یه کاری که نباید بکنید رو نکنید .

جونمرگ شده ها جاده شمال و جنوب رفتن تون به کجا بنده  اونم با بنزین ۳۰۰۰ تومنی؟

خبر مرگتون  تا اطلاع ثانوی جز موارد ضروری هیچ قبرستونی نرید و جک هم نسازید

پرسنل بیمارستان هم قول دادن نرقصند

بشینید تو قبرستوناتون و سرتون تو گوشیها مرگی تون باشه تا کرونا نگرفتید و مثل سگ سقط بشین 

گرفتارمون کردین به قرآن...خدا ورتون داره به حق پنج تن آل عبا

به حق امام زاده اسماعیل الهی کرونا بگیرید سقط بشید کسی نیاد ختمتون

یه مشت ملت لجباز زبون نفهم رقاص

آدم باشین دیگه ! خرجمون بالا رفت بسکه بهتون اس زدیم 

واسه معشوقه مون انقدر پیامک نزدیم که واسه شما گاگولا زدیم .

با تشکر معاونت مردمی وزارت بهداشت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5430612/دنیای-شعر-خواهرانه-پاییز-رنگی-٣?postId=165541113

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بسم الله ارحمن الرحیم 

اینجانب.. 

اگر از کرونا نمیریم... 

از افسردگی میمیریم

اگه زنده موندیم از بی پولی میمیریم... 

اگه باز هم زنده موندیم... یعنی معجزه ی خدا.... و این شعار به واقعیت تبدیل میشه امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه.... 😁

با یارانه ای که قسط وام یه تومنی ازش کم میشه شوک روحی عظیمی به کرونا وارد میشه..... 

صدق الله العلی العظیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جدید ترین پیام وزات بهداشت به مردم پوست کلفت ایران: هموطن نفهم عزیز: الهی کور بیشی بحق امام زمان ...

فقط این به ذهنم رسید🤭

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام