2737
2734
عنوان

شما هم بعد از سفر احساس کوفتگی میکنین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 90 پست
منم میتونم برم تو تاپیکاش بگم دروغ میگه وفلان . ولی مگه بیکارم .مگه مث بعضی ها از ازا دیگرون لذت می ...

درسته...

آوینیِ درونم هِی میگه اینجا اسمش زمین نیست! سیاره رنجه! تکرار کن؟ سیاره رنج .. سیاره رنج .. سیاره رنج ..
و قبل از اون شما توهین های بدتری کردی که کاربرا خبر ندارن  به صورت یه خانم توهین کردی که اینجا ...

عججججب 

تو روز روشن دروغ میگی 

لینک تاپیک بده اگه راست میگی 

نگو لینک ندارم که خندم میگیره چون اگه حرفت واقعی بود تو همه تاپیکها لینک رو میگذاشتی 🤣🤣

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی من بدم میاد کسی دیگران رو سر کار بذاره عزیزم

اشکال نداره عزیزم شما رو من میشناسم گلی بیخیال اعصاب خودتم خرد میشه 

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
😑😑😑😑😑😑😑  اگه استارتر گفته حرفش خیلی زشت بوده

بخدا گفته

البته من خودم بهتر از هرکسی میدونم که پسرم عقب مونده هست ولی ناراحت میشم از اینکه کسی بخواد بهم بگه 

2731
عزیزم کار ایشون اشتباه بوده صد درصد مگه سالم بودن ما دست خودمونه اصلا؟! خداوند با یه اشاره همش رو می ...

این خانم چون اون یکی خانم پزشک بوده نتونسته براش نوبت خارج از نوبت با پارتی بگیره 

شروع کرده به اذیت کردن

حالا هم هر از گاهی به یه کاربر گیرمیده .

بخدا گفته البته من خودم بهتر از هرکسی میدونم که پسرم عقب مونده هست ولی ناراحت میشم از اینکه کسی بخو ...

شما فقط جلب ترحم میکنی از خانمای اینجا 

چون خوب میدونی رو بچه حساسیم دل میسوزونی .

اما خیلی بی رحمی و لذت میبری از ازار دادن و تمسخر .

واقعیت اینه .

امیدوارم دست از سرم برداری و به طرق مختلف سالها ایجاد مزاحمت داری برام میکنی .

2740
شما فقط جلب ترحم میکنی از خانمای اینجا  چون خوب مونده رو بچه حساسیم دل میسوزونی . اما خیلی بی ...

باشه باشه شما حرف بعدیتم درسته 

این خانم چون اون یکی خانم پزشک بوده نتونسته براش نوبت خارج از نوبت با پارتی بگیره  شروع کرده ب ...

خدا بزنه تو کمر ادم دروغگو 

شما فقط جلب ترحم میکنی از خانمای اینجا  چون خوب مونده رو بچه حساسیم دل میسوزونی . اما خیلی بی ...

چقدر حرف زدنت زشته واقعا،این خانم رو من دوسه باربیشتر داخل تاپیکا ندیدم اماخب درکل خیلی عادی فقط مشکلشو گفته نه جلب توجه کرده نه جلب ترحم

بخدا گفته البته من خودم بهتر از هرکسی میدونم که پسرم عقب مونده هست ولی ناراحت میشم از اینکه کسی بخو ...

چی بگم والا

ولی جای تو بودم به خدا واگذار میکردم عزیزم شما داری روح خودتو بیشتر زجر میدی و اعصاب خودتو خورد

دیگه تو تاپیکای استارتر نیا شاید با اومدنت استارتر ناراحت شه ولی به همون میزان خودتم ناراحت میشی

خدا بهت صبر و سلامتی بده 

چقدر حرف زدنت زشته واقعا،این خانم رو من دوسه باربیشتر داخل تاپیکا ندیدم اماخب درکل خیلی عادی فقط مشک ...

ولش کن بابا این همون سامانتا ژل لبی هست کلا مشکل داره هربار با یه کاربری و یه داستان میاد مچش که گرفته میشه اینطوری میگه

بخدا سر کارتون گذاشته وقت هدر ندین تو تاپیکهاش 

2706