2733
2739
عنوان

زندگی کردن تو ترکیه به صورت موقت

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 64 پست
واسه ایرانی ها کار زیاد هست. چون مثلا اگه به ی ترک زبان ۴۰۰۰ لیر حقوق بدن  به ایرانی ۳۵۰۰ مید ...

واقعا آدم مهاجرت کنه یه کشوری مثل ترکیه بعد بره کارگری

خود ترکا کلی مهاجرت میکنن میان اروپا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا آدم مهاجرت کنه یه کشوری مثل  ترکیه بعد بره کارگری خود ترکا کلی مهاجرت میکنن میان اروپا ...

واقعااااا ایرانیا تو اروپا و آمریکا جزو ثروتمند ترین ها و تحصیل کرده ترین ها هستن حیف که برن ترکیه کارگری کنن 

✈🇺🇸
واقعا آدم مهاجرت کنه یه کشوری مثل  ترکیه بعد بره کارگری خود ترکا کلی مهاجرت میکنن میان اروپا ...

هر کس صلاح زندگی خودش رو میدونه.

مردم ترکیه فرهنگشون خیلی بهتر از ما هست.

و این که ترکیه پلی برای پیشرفت هست.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
هر کس صلاح زندگی خودش رو میدونه. مردم ترکیه فرهنگشون خیلی بهتر از ما هست. و این که ترکیه پلی برای ...

اره اینش خوبه 

نمیدونی چقدر سالانه باید مالیات پرداخت کرد؟مالیات بر حقوق و اینجور چیزا دارن؟

✈🇺🇸
هر کس صلاح زندگی خودش رو میدونه. مردم ترکیه فرهنگشون خیلی بهتر از ما هست. و این که ترکیه پلی برای ...

اونکه آره 

ولی خب کارگری تو کشوری مثل خودمون کمی جای سواله 

البته این نظر منه 

شاید بعضی‌ها روحیاتشون جور در بیاد به لین شکل... 

2738
اصصصلا خوب نبود  من واااقعا متنفرم از ترکیه حیف یه هفته سفرم  می‌فهمید توریستی سرکیسه ت ...

عزیزم همه جای دنیا به پول ما ایاب و ذهاب خیلی گرونه . مردمش مزخرفن قبول دارم اما شما با جاهای دیگه مقایسه نکردی فکر کنم

ترکیه نسبت که کشورای های اطراف ارزون تره امارات به ایرانیا ویزا نمیده وگرنه اونجا میرفتم ترکیه موقت ...

@elinaz7473   ایشون گفتن تازه اقامت گرفتن بپرس ازشون.

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
عزیزم همه جای دنیا به پول ما ایاب و ذهاب خیلی گرونه . مردمش مزخرفن قبول دارم اما شما با جاهای دیگه م ...

چرا من با کشورهای دیگه اروپایی مقایسه میکنم میبینم عین ایرانه همونجور بی نظم، مردمش کافیه بفهمن توریستی 

برای زندگی نرفتم ولی سفر زیاد رفتم چون خیلی استانبول رو دوست دارم البته آنکارا و بورسا و بدروم و آنتالیا هم رفتم ولی عاشق استانبولم, فرهنگا خب همه جوره هست به ایرانیام شبیهن ولی خب مثلا استانبول به فرهنگ اروپایی سعی میکنن خودشونو نزدیک کنن و واقعا بهتر از ایرانه.. 

من عاشق زبون تورکی استانبولی ام و از حرف زدن با تورکا خیلی لذت میبرم, بعنوان توریست ک البته خیلی وقتا نمیدونستن توریستم چون لهجمم خوبه رفتارشون همیشه خوب بوده و چیز بدی ندیدم ولی خب مسلما سفر با زندگی کردن فرق داره.. در هر صورت همه جا همه جور ادمی پیدا میشه و ترکیه هم شهرای مهاجر پذیرش فک نکنم زندگی توشون مشکل خاصی داشته باشه

استانبول شهر گرونیه انتالیا باز خیلی بهتره سعی کن بری همون انتالیا بصرفه تره خیلی

اونکه آره  ولی خب کارگری تو کشوری مثل خودمون کمی جای سواله  البته این نظر منه  شای ...

همون کارگری هم ارزش داره.

میشه کلی پس انداز کرد و برگشت.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
فقط مردمش زیادی دزد تشریف دارن و آدمای جالبی نیستن.

خدا خیرت بده 

یعنی تو فرودگاه بین المللیشون فروشنده ابمیوه از من یه ابمیوه و یه کیک رو ده پوند گرفت.... بعدم بهم نگاه میکردن که سرش کلاه گذاشتیم وای خیلی بده اونجا

2706