2737
2739
عنوان

زندگی کردن تو ترکیه به صورت موقت

678 بازدید | 64 پست

سلام کسی هست تو ترکیه زندگی کنه؟میخواستم یک تا دوسال برای زندگی برای ترکیه(استانبول یا انتالیا) وضعیت زندگی اونجا چطوره؟شنیدم مثل ایرانه یه جورایی درسته؟

✈🇺🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونجا خوبه

بعضی قیمتا ازون تر بعضیا گرون تر

حقوق ها به مراتب بیشتر.

فرهنگ مردم بهتر.

اب و برق و مخصوصا گاز به شدت گرون.

خونه هم رهن کامل ندارن مثل اینجا.

حداقل اجاره هم تقریبا واسه ی خونه مبله ۱۲۰۰ لیر فکر کنم.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
چقدر سرمایه میخاد بنظرتون؟؟؟

هرچی بیشتربهتر....اما بستگی برای منی که میخام برای همیشه برم حداقل۱میلیون لیر...ک بتونم خونه ازخودمون داشته باشیم...ولی خب شماچرامیخایین موقت برین؟

2738

مارو دور ننداز😢

منم با خودت ببر☺

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
مگه به خارجیا کار میدن؟😐

بله 

واسه ایرانیا کار زیاد هست

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
برای توریستی نمیرم برای زندگی میرم ولی قبول دارم خیلی خیلی ناشین

اصصصلا خوب نبود 

من واااقعا متنفرم از ترکیه حیف یه هفته سفرم 

می‌فهمید توریستی سرکیسه ت میکردن 

یه جایی مثل ایران

حالا مغازه های مارک هم داره ولی مالی نیست 

گرونتر از ایرانه مخصوصا ایاب و ذهابش

بله

چرا ترکیه حالا(البته شاید دلیل خاصی دارید) من اگه امارات به ایرانیا ویزا میداد اونجا میرفتم ترکیه یه مدت میرم بخاطر یه سری کارایی که دارم انجام میدم از اونور کارامو برای امریکا جور میکنم به نظر من ترکیه مناسب زندگی نیست مگر اینکه خیلیییی پولدار باشی 

✈🇺🇸
چرا ترکیه حالا(البته شاید دلیل خاصی دارید) من اگه امارات به ایرانیا ویزا میداد اونجا میرفتم ترکیه یه ...

من وضعیت همسرم خوبه برای کارنمیریم میخاییم زندگی کنیم...شایدبعدگرفتن شهروندی بریم سوئد...امریکارودوست ندارم

2706