2733
2734
عنوان

دارم با گريه مينيويسم چشام پر از اشكه

| مشاهده متن کامل بحث + 1798 بازدید | 97 پست
زيبا بود  ن عمل نيس مهابادم

مهابادی بسیار باهوش زیبا واقعا باسوادی هستند حالا واسه چی گریه میکنی با داشتن مدرک دکترا از دانشگاه دولتی خانه دارم الان من باید خودمو بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نفهمیدم منظورت از دختر عملی و کار چی بود 

ولی بدون باید اعتماد به نفس داشته باشی خودت خودتو قبول کنی بقیه هم نمیتونن روت عیب بذارن 

ان شاالله میری سر کار اگرم خواستی بینیتو عمل میکنی 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
درس دارم قزازه استخدامم كنن منم ميگم نميسه

چرا خودتو اذیت میکنی زندگی پر از فراز و نشیبه بذار هرچی به صلاحته اتفاق بیفته اگه قسمتت باشه حتما استخدام میشی به خدا توکل کن

مامان دوتا دخمل ناز 😍
آزمون استخدامی امسال شرکت کردین؟؟

نه شرکت نکردم دوست داشتم هیت علمی بشم ک هر کاری کردم نشد میگن حق تدریسی بیا ک اصلا خودمو کوچیک نمیکنم برم ترجیح میدم بیکار باشم شرکتای دولتی هر چی بی سواده ......... شرکتای خصوصیم ک شوهرم نمیذاره الان فقط جز نظام مهندسی هستم امضا میزنم گاهیم کلاسای ارتقا پایه رو بهم میدن حالا واسه خودم کار کنم گاهی محاسباتی چیزی ازاد میگیرم

2738
نه شرکت نکردم دوست داشتم هیت علمی بشم ک هر کاری کردم نشد میگن حق تدریسی بیا ک اصلا خودمو کوچیک نمیکن ...

ببخشيد ميپرسم مگه شركتاي خصوصي چشونه ك همسرتون اجازه نميده؟(تيكه نيست واقعا برام سوالع)

2706