2737
2734
عنوان

بکارت.میشهبیاید منو راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6500 بازدید | 219 پست

شاید اون دکتر تشخیصش درست نبوده برو یه دکتر دیگه اول مطمئن شو بعد فکرکن ک چیکارکنی 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
اگه ببرن معاینه چی😢😢😢

دیگ الان نمیبرن من ک بابام ب زور برای ابجیم برد ۱۰ سال پیش من میگفتم منو میبره اما نبرد تازه ام عقد کردم خخخخ بابای من تعصبی شدیدم هست 

الان دیگ نمیبرن تو رو خدا اصن نگی ب پسره ها اصن ب رو خودتم نیار اصن 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال پیش اومد   

اصلا برای چی رفته بودی معاینه؟؟؟؟؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

من اینکارو که خانواده پسر میفرستن معاینه توهین میدونم، اگه خانواده همسرم همچین چیزی میخواستن به هم میزدم، چه معنی داره. اینکه آدم خودش بخواد واسه شناخت بره قضیه اش فرق داره

2740

من که کلا مخالف این تست هستم اگر برا دختر باشه باید برا پسر هم باشه 

به نامزدت هم چیزی نگو چون اگه کاملا آسیب ندیده فکر نکنم اونم متوجه بشه!!! ولی اگه خیلی نگرانی خودت برو یه گواهی سلامت بگیر به کسی هم نگو اگه بعدا کسی خدای نکرده مسعله ای پیش اومد داشته باشی گواهی سلامت رو

عزیزم حتما حتما قبل عقد گواهی بگیرید میدونم ی توهینه یا ناراحت مبشین ولی ب نفع خودتونه 

مثل دوست بیچارم خونریزی نداشت شوهرش هنوز میزنه تو سرش میگ دست خورده بودی در صورتی که هیچ رابطه ای نداشت بگیرید پیش خودتون قایم کنید تا دهنشون بسته شه 

🍁🍁

بچه ها خود ارضایی بدون دخولم ممکنه اسیب بزنه ب بکارت؟منظورم مالشع چون یکی از دوستام میکنه نگرانشم🥺

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2706