2733
2739
عنوان

راهنمایی کنید لطفاااا

69 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من دانشجوام و تو این روزای کرونایی همش تو خونه ام و 21 سالمه و همه چیو میفهمم 

وقتی میبینم پدرم میره حموم و بلافاصله نماز میخونه یا همینطور مامانم ، خب نفهم که نیستم .... حتی اگه کل روزم رو هم با درس و کار خودمو مشغول کنم تا ذهنم درگیر نشه(خب مجردم حق ندارم؟؟)

با کارای اونا همش اعصابم خورد میشه و از لحاظ روحی آسیب میبینم ، و خیلی شبا گریه میکنم و روزا هم بی حوصله ام (با کسی هم دوست نیستم )

بنظرتون تقسیر منه ؟؟؟؟یا اونا حالا میتونن نماز نخونن بلافاصله بعدش ، تا من متوجه نشم .یا ذهنم درگیر نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در این مورد علت غصه شما مشکل شماست 

چون والدینت به ذهنشون نمیرسه تو ممکنه ناراحت بشی از روابط جنسی شون  

ببین عزیزم گریه کردن و تو تنهایی فرو رفتن نشون از افسردگی داره  و این یعنی تو میل جنسی توام با نیاز محبت جنس مخالف داری و کاملا طبیعیه   اما اینکه به خاطرش افسرده بشی و گریه کنی درست نیست 

پس اگر مشاوره شناختی دریافت کنی برات مفید هست 

ذهنت رو به این مسائل جلب نکن و به فکر مسیر رشد فردی و پیشرفت شخصی خودت باش  

چون توهم درزمان مناسبش این روابط رو تجربه میکنی 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
2731
در این مورد علت غصه شما مشکل شماست  چون والدینت به دهنشون نمیرسه تو ممکنه ناراحت بشی از روابط ...

منظور من فقط اون روابط نیست ....خیلی اوقات احساس کمبود محبت میکنم و پدرم کلا کم باهام حرف میزنه و با مامانم هم خیلی اوقات دعوا میکنیم

منظور من فقط اون روابط نیست ....خیلی اوقات احساس کمبود محبت میکنم و پدرم کلا کم باهام حرف میزنه و با ...

ببین عزیزم  دعوای شما با مادرت دلایلی داره که باید بررسی بشه

نوع تعامل شما ،  عدم مهارت حل مسائل با نوجون  از طرف مادر شما و...باعث بروز درگیری و دعوا بین والدین و فرزند میشه که باید با مدیریت دوطرفه به نتیجه بهتر برسید 

درمورد کم بود محبت عزیزم این کلملا قابل درک هست که نیاز به ارتباط صمیمی تری با پدرت داری  و علت اینکه چرا با پدرت روابط صمیمی نداری برای ما مجهول هست  

اما به طور کلی با مدیریت و ابراز توقعاتت با خانواده  میتونی تاحدی به نتیجه برسی  

من حس میکنم دچار افسردگی داری میشی که با کمک تخصصی درمانگر و جلسات مشاوره خیلی خوب میتونی این بحران هارو پشت سر بزاری  

ببین عزیزم  دعوای شما با مادرت دلایلی داره که باید بررسی بشه نوع تعامل شما ،  عدم مهارت ح ...

الهه جان ممنون از راهنماییت .....پدرم مثل مردهای قدیمه که کلا با بچه ها حرف زیاد نمیزنه ، کلا از بچگی هروقت نیاز به درد و دل داشتم یا دلم گرفته گریه کردم خودم تو تنهایی های خودم ...... برام دعا کن

2740
الهه جان ممنون از راهنماییت .....پدرم مثل مردهای قدیمه که کلا با بچه ها حرف زیاد نمیزنه ، کلا از بچگ ...

چشم عزیرم  دعامیکنم بهترین اتفاقات برات بیوفته گلم 

متوجه ام چی میگی .....