2733
2739
عنوان

عروس خانوما بیان یه لحظه

185 بازدید | 27 پست

بچها من تازه نامزدم ینی تازه رفت و آمد داریم سه چهار بار رفتم خونه مادرشوهرم کل این چند بار هربار خواستم ظرف بشورم نذاشته اصلا اجازه نمیده برم سمت ظرف شویی منم میبینم اینجوریه خیلی واینمیسم اصرار کنم این کارم بده؟؟ یا اینکه خودش میگه ینی واقعا نباید بشورم؟ حالا بعدا که بحثش جداس اما الان چون اولاشه خجالت میکشم خودمم..

بعدش که میام خونه همش فکر میکنم یوقت نگن دختره منتظر بود بهش بگیم نشور😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش مادرشوهر منم اصلا به هیچ وجه اجازه نمیداد دست به کار خونه بزنم... اما بعدها فهمیدم هی پشت سرم حرف میزنه میگه از عروس شانس نیاوردم😕

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2738
داره امادت میکنه برا روزای بعدخرش از پل پرید نترس به موقش ازت کارمیکشه الان گرمی نمیفهمی.

خخخخ ن خدایی ادم بدی نیست میشناسمش چند ساله از قبل میشناختم اما میگم نکنه فقط تعارف میکنه

نه بابا خوب کاری میکنی  مادرشوهرمنم اولا نمیذاشت چند بار خودم اصرار کردم و چقدم اشتباه کردم الان هروقت خونشون میری دیگه انتظار داره ظرفاشو بشورم دیگه بهم نمیگه نمیخواد بشوری توهم حواست باشه بعدا هی ظرف نشوری عادتشون شه

خخخخ ن خدایی ادم بدی نیست میشناسمش چند ساله از قبل میشناختم اما میگم نکنه فقط تعارف میکنه

منم شوخی کردم گلم حالا شما جمع کن میزو بعد برو واسه ظزف شستن اسرارکن زشته بالاخره یه عمر بایدباهاشون زندگی کنی.وقتی گفتن نه نشوربگومامان من معذب میشم اینجوری مگه من دخترتون نیستم بزارکمکتون کنم شمازحمت کشیدیرشام درست کردید منم یکم کمک حالتون باشم

نه بابا خوب کاری میکنی  مادرشوهرمنم اولا نمیذاشت چند بار خودم اصرار کردم و چقدم اشتباه کردم الا ...

آهان

آخه تجربه ندارم سنمم کمه یکم سختمه میرم خونشون نمیدونم چه کاریو باید بکنم چ کاریو نباید بکنم🤦🏻‍♀️

عقد کردی؟  به نظر من توی پهن و جمع آوری سفره کمک کن. این بار که رفتی توی شستن هم کمک کن. البته ...

ن عقد نیستیم اما چون ۷ سال دوست بودیم الان ک فقط نامزد کردیم راحت میرم میام اما ن زیاد

2706