2737
2734
عنوان

ماسک نشاسته

49357 بازدید | 25 پست

بچه ها میخوام یه ماسم عالی بهتون معرفی کنم که خیلی خوب و سریع عمل میکنه.

کارش اینه:

_لک و تیرگی ناشی از جوش های قبلی رو خیلی سریع از کمرنگ میکنه و بعد از چند بار استفاده کاملا از بین میبره

_تو درمان جوش های چرکی خیلیییی مؤثره و سریع عمل میکنه.

_پوست صورتو سفید و شفاف میکنه.

_باعث شادابی و نرمی پوست میشه.

از همه مهمتر و شگفت انگیز تر اینه که تو همون دفعه ی اول میتونی تاثیرش رو ببینی‌.

حالا این ماسک شگفت انگیز رو چجوری تهیه کنیم؟

دوقاشق نشاسته رو تو یک لیوان آب حل میکنیم‌‌.

حالا که کاملا حل شد و یک مایع کاملا سفید بدست اومد میریزیم داخل یک قابلمه ی کوچولو یا شیرجوش و روی حرارت متوسط هم میزنیم تا غلیظ بشه و تقریبا به یه خمیر تبدیل بشه.

حالا زیرش رو خاموش میکنیم و میزاریم تا خنک شه،اما یادتون باشه زیاد نذارین سرد شه چون خمیرش میبنده و سفت میشه و قابل استفاده نیست.

حالا که یکم خنک شد با دست روی تمام صورت پخش میکنیم و میزاریم حداقل نیم ساعت بمونه.

بعدش میتونی صورتتو بشوری و تاثیر فوق العادشو ببینی.

این ماسک رو میتونید سه بار در هفته استفاده کنید.

بعد از یک ماه وقتی وضعیت کنونی پوستتون رو با عکسی که از قبل مصرف ماسک گرفتین مقایسه کنید و به معنای واقعی شگفتی رو ببینید‌.

خیلی دوستتون دارم عشقا😘😘😘🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ممنون اسکرین گرفتم 

ولی گلاب و شکر هم بزنیم مسقطی میشه😋😋😋

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

هرکی حاجت داره بیادتاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون اسکرین گرفتم  ولی گلاب و شکر هم بزنیم مسقطی میشه😋😋😋

خواهش میکنم آره منم عاشق مسقطیم و امروزم درست کردم😍😍😍

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
شما امتحان کردی خوب بوده؟؟؟

آره عزیزم منم امروز برای اولین بار استفاده کردم و واقعا شگفت زده شدم عالی بود.

بعد اصلاح همیشه صورتم دونه میزد ایندفعه حتی یه دونه جوش هم در نیومد رو صورتم

خواهش میکنم آره منم عاشق مسقطیم و امروزم درست کردم😍😍😍

منم 

ان شاءالله فردا این ماسک رو درست میکنم 

چه قدر رو صورت باید بمونه؟ 

و اینکه چند روز میشه نگهش داشت؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
منم  ان شاءالله فردا این ماسک رو درست میکنم  چه قدر رو صورت باید بمونه؟  و اینکه چ ...

نیم ساعت بمونه کافیه

شرایط نگهداریشو نمیدونم سعی کن به اندازه ی یک دفعه مصرف درست کنی چون فکر میکنم اضافیشو نگهداری میبنده و سفت میشه

2738
چ خوب من شبی حتما میزنم مرسی عزیز

اره حتما امتحان کن و بعد نتیجه رو بیا بهم بگو

خواهش میکنم عزیزم🌹

یعنی بلافاصله بعد از اصلاح اینو زدین؟

من دیشب اصلاح کردم نشاسته نداشتم بزنم امروز هریدم زدم ولی واقعا عالی بود یه دونه جوش هم در نیوخد رو صورتم.

قبلا وقتی اصلاح میکردم فرداش صورتم پر جوش های کوچیک‌و چرکی میشد ولی ایندفعه به طرز باورنکردنی حتی یه جوش هم در نیاورد.

اینو آرایشگرم بهم معرفی کرد میگفت یه ساعت بعد اصلاح استفاده کن‌. 

چرا فک میکنیم این ماسک هایی ک پوست رو میکشن همون نشاسته یا سفیده تخم مرغ و بعدن شستن به حالت قبل بر میگردن .خوب نیستن چون بعد ی مدت باعث افتادگی و شلی پوست میشن

خدایا شکرت🙏
من دیشب اصلاح کردم نشاسته نداشتم بزنم امروز هریدم زدم ولی واقعا عالی بود یه دونه جوش هم در نیوخد رو ...

واقعا 

منم استفاده کنم پس

صورتم صافه ولی پر مو

هر سری اصلاح میکنم کل صورتم میشه جوش

واقعا نمیدونم  پرمویی رو انتخاب کنم یا جوش صورتو😓

2706