2733
2739

سلام،خانمی هست ک صورتشو با اسید خراب کردن بخاطره همین مشکلم همسرش جدا شد ازش دوتابچه هم داره،الان واسه عمل زیبایی چهرش نیاز ب پول داره و میخاد تخمکاش رو اهداکنه اینجور ب کسایی ک بچه ندارن هم کمک کرده ک بچه دار شن کسی از اینکارا اطلاعی داره راهنمایش کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای کدوم بیشرفی اسید پاشیده اخه.چه ادمای کثیفی پیدا میشن.چه شوهر عوضی داشته😭😭😭😭😭

یه ادمه کثیف ک خودشم زن و بچه داشته زندگی این بدبختو نابود کرد صورتش انقد فجیع شده ک خودشم نمیتونه نگا اینه کنه مردمم ازش میترسن جرات نداره پاشو بیرون بزاره

2738

[QUOTE=165521885]یه ادمه کثیف ک خودشم زن و بچه داشته زندگی این بدبختو نابود کرد صورتش انقد فجیع شده ک خودشم نمیتونه ن ...[/QUOTEخیلی ناراحت شدم بخدا😔

طرف باهاش دشمنی داشته؟

شوهرش به همین راحتی ولش کرد؟

باید بره اونجا فک میکنم چن سری اهدا کنه بتونه پوله درست کردنه صورتشو جم کنه

اگه با چن تا پزشک زنان آشنا بشه و مستقیم با متقاضی اشنا بشه فک کنم پول بیشتری ب دست بیاره

مراکز جنینارو مفت میخرن گرون میفروشن تخمکم مثل اونه لابد

اسید پاشی اعدام داره تونستن مجازات کنن؟ دیه گرف؟

هرچقد گشتن پیداش نکردن انگاری اب شده باشه بره تو زمین خانوادشم میگن ما اصلا خبر نداشتیم از کاراش هیچ ردی پیدا نکردن ازش،،خانمه هم میگه اگه گیرش بیارم فقه پوله درست کردنه صورتمو بده راضیم 

اگه با چن تا پزشک زنان آشنا بشه و مستقیم با متقاضی اشنا بشه فک کنم پول بیشتری ب دست بیاره مراکز جنی ...

اینو شنیدم ک خیلی گرون میفروشن این بدبختم میخاد صورتشو درست کنه کاش پول خوبی بدن بش،شما اطلاعی نداری قیمتش تو چقده؟

هرچقد گشتن پیداش نکردن انگاری اب شده باشه بره تو زمین خانوادشم میگن ما اصلا خبر نداشتیم از کار ...

ب کمیته امدادو بهزیستی و رهبری و اینا نامه بده شاید کمکش کردن

فک نکنم از فروش تخمک پول زیادی بدست بیاره

[QUOTE=165521885]یه ادمه کثیف ک خودشم زن و بچه داشته زندگی این بدبختو نابود کرد صورتش انقد فجیع شده ...

اره دشمنی داشتن دعواشونم سره یه شخصی بوده ک اعدامش کردن،،شوهره ادمه مزخرفی بوده تا دید درست کردنه صورت خانمش سختی داره جدا شد ازش 

2706