2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولش خیلی سخته  .دلتنگی داره حتی اگه اون آدم رو دوست نداشتی و یا ازش متنفر بودی بازم دلتنگش میشی .

بعد اطرافیان هستن که یکسره ترو به چشم مطلقه بودن میبینن به همین خاطر باید نسبت به حرف ها و رفتار هاشون بی اهمیت و صد البته پوست کلفت باشی. 

2731

بستگی به خونواده داره...

پدر و مادرم خوب بودن !  اما امان از فامیل و نگاهاشون

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
خب چیکار میکردی با نگاهشون؟ من هم از همین میترسم و یجور ترس دارم نسبت به طلاق

بی توجهی، کم کردن رفت و آمد...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

من دید بدی نسبت به مطلقه ها ندارم هیچوقت اما متاسفانه اکثرا دیدم با مردخای متاهل دوست میشن یه زندگی دیگو رو خراب میکنن البته اینها ذاتشون خرابه ربطی به مطلقه یا متاهل بودن نداره

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
اگه میدونی داخل یه تونل هستی و آینده ای تاریک در انتظارته طلاق یه درب به سوی نوره

اره مشکلم با همسرم بخاطر همینه که آینده خوبی متصور نیستم 

الان میتونم تحمل کنم و خوش بگذرونیم اما مثلا برای ده سال دیگه ام یا برای بچه دار شدن آینده خوبی متصور نیستم 

نمیدونم طلاق با توجه به این شرایط درسته یا نه؟

2706