2733
2739

دختر دوست شوهرم که یک سال از دخترم بزرگتره اومد خونمون از لحظه ای ورود که گفت هوی فلانی کجا هستی؟بعدش لباساش‌ رو در آورد ریخت وسط خونه رفت تو اتاق دخترم سبد‌ اسباب بازی رو خالی کرد لگوهارو پرت کرد عروسکها رو از کمد کامل خالی کرد کشکی لباس رو کامل ریخت‌ بیرون همش جیغ میزد با جیغ حرفاش رو میگفت گفت جیش دارم اومدم ببرمش دستشویی تو اتاق به خودش جیش کرد بردمش بشورمش‌ دمپای‌ نمیپوشید کاغذکادوهای‌ خوشگل که زیر فرش اتاق بود رو درآورد کامل پاره کرد میوه بردن براشون‌ پرت میکرد سمت دیوار وای نگم‌ از بقیه اش دختره نزدیک ۶ سالشه‌ دختر من هیچ کدوم‌ از این کارا رو نمیکنه هر جا بره‌ اول اجازه میگیره لباساش‌ رو درمیاره میده به من جیغ نمیزنه‌ و .....به داشتن دخترم افتخار کردم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میزدی تو دهنش اولین بارمه اینجور بچه ای تعریفشم شنیدم حتی

به جان دخترم همش عین حقیقت بود دخترمم‌ شوکه شده بود

2731

این وسط مامانشونم ماسته

دوست منم پسرشو میاره خونم،پسرش ۳سالشه،بچه هام ۴سال و ۶سالشونه،بچه هامو میزنه،موهاشونو میکشه،کیک میخوره کل سرامیکارو می‌کنه کیک و بیسکوییت و شکلات

مامانش هیچی نمیگه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738

وای چه جالب 

منم چند روز بود از دست پسرم کلافه شده بودم تا اینکه همسایه اومد گفت پسرم میزارم اینجا میرم تا سر کوچه برمیگردم 

چشمتون روز بد نبینه اول اینکه اومد تو پسرمو هل داد و کلی داد زد سرش بعد هرچی لباس و اسباب بازی تو اتاق بود ریخت وسط هال 

هیچی هم به پسر من نمیداد بازی کنه 

خوراکی آورد برداشت راه رفت و خورد همه جا پر بیسکویت و پفک شد 

هرچی هم میگفتم فقط جیغ میزد 

خلاصه بشدت قدر پسرمو دونستم 

و اینکه قرار بود ی ربع بمونه چهار ساعت موند 

آخر هم خودم به زور بردمش 🤯

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔

دخترمنم بیش فعاله..جایی میریم دست به هیچی نمیزنه..چیزی هم نمیخوره.....فقط دائم درحال بدو بدو هست..من گفتم مردم بدشون میاد..منم کلا نمیرم خونه کسی..هیجا..فقط خونه مادر

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
من جات بودم خفش میکردم

به خدا دوستش داشتم همین کارو بکنم حیف نمیشه آخه مامانشم‌ همراش نبود که ی چیزی بهش بگه

2706