2737
2739

این دخترایی ک پیج عمومی دارن با پسرا کلیپ پر میکنن میذارن اینستا

واقعا خانواده هاشون هیچی نمیگن بهشوووون؟   اینا خیلی آزادن یا ما خیلی اسیر😂

من تا ۲۵ سالگی مامانم اجازه نمیداد تنهایی برم بیرون حتی

الانم  دیگ ازدواج کردم میتونم گاهی تنهایی برم بیرون😄

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طرز فکر خانواده ها عوض شده خود پدر و مادرشون تشویقشون میکنن و از کاراشون استقبال میکنن

دقیقاا برادرشون میاد تو لایو مامانشون تو لایو مورد داشتیم دختر و پسر عقد نیستن میرن خونه هم دیگه من واقعا موندم چجور احازه میدن پدد خانواده چطور قبول میکنه بابای من تو عقد دمارمونو دراورد اصلا راضی نبود من برم خونه نامزدم بمونم

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
طرز فکر خانواده ها عوض شده گویا خود پدر و مادرشون تشویقشون میکنن و از کاراشون استقبال میکنن

چرا طرز فکر خانواده های ما عوض نمیشه 😣😁

2738
دقیقاا برادرشون میاد تو لایو مامانشون تو لایو مورد داشتیم دختر و پسر عقد نیستن میرن خونه هم دیگه من ...

منم عقدم اجازه ندارم با شوهرم برم اتاق در رو ببندم 

سر اینکه برم خونه شوهرم تینا ی جنگی شد ک نگو شوهرم میگفت باید بیای خانوادم اجازه نمیدادن  بالاخره رفتم ولی شبا پیش خواهر شوهرم میخابم😂

دقیقاا برادرشون میاد تو لایو مامانشون تو لایو مورد داشتیم دختر و پسر عقد نیستن میرن خونه هم دیگه من ...

آره واقعا ولی من خانواده هایی که حریم و خط قرمز دارن بیشتر میپسندم. روشن فکری با بی بند و باری فرق داره

برا خونواده هاشون عادیه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
چرا طرز فکر خانواده های ما عوض نمیشه 😣😁

خب بهتر که عوض نمیشه

مگه اونا کار خوبی میکنن؟

من شخصا این کارو دوست ندارم . به بچه م هم اجازه نخواهم داد فیلم و کلیپ بذاره تو اینستا یا هرجایی

ولی خب بعضی پدر و مادر ها افتخار هم میکنن، طرز فکر ها خیلی متفاوته

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2706