2737
2734
عنوان

ووووووواااااااای کمک کمک کمک

449 بازدید | 28 پست

وای خدا خونه مامانم پر از ساس شده، بیچاره مامانم دائما درحال سم پاشی و پیف پاف زدنه، من اومدم اینجا چندبار و رفتم خونه خودم، حالا رفتم تحقیق دیدم ددم وای ساس عجب جونور داغونیه، بنظرتون خونه منم اینجور پر شده، بنظرتون به شوهرم بگم هرشب خونه رو سم بریزه و پیف پاف بزنه بلکه کلکشون کنده بشه اگه چیزی هست؟؟؟؟ 

مامانِ لیانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خونه فامیل ما ساس گرفت تمام رختخواب هاشو سوزوند ،بعد زدن ب آشپزخونه و مبلاش 

اصلا داغون شدن بعدم مجبور شدن خونه رو تخریب کردن از اول ساختن حتی سم مار هم نمیکششون

نرو خونه مامانت 

2738
ساس از دزد بدتره، خون می مکه، بچم دوماهشه، مبادا تو بدن بچم بره😲

وااای😲😲😲😲

چقدر بد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

😬

خدا قسمت هيچ كس نكنه

رفتي اونجا ممكنه ب لباست چسبيده باشه

ساس و فقط بايد اتيش زد خيلي سخت ميره 

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
وای خونه فامیل ما ساس گرفت تمام رختخواب هاشو سوزوند ،بعد زدن ب آشپزخونه و مبلاش  اصلا داغون شد ...

من الان خونه مامانم هستم، وای دو سه بار تتو خونه خودم ساس کشتم سریع سم زدم و گرد مورچه زیر فرش و پیف پاف، شاید دوماه پیش بود بار اخر

مامانِ لیانا
2706