2737
2739
عنوان

از كجا بفهمم كيسه ابم پاره شده؟

273 بازدید | 5 پست

هفته ٢٦ ام

خيلي به مثانه ام فشار مياد 

امروز اينجوري شدم

همش احساس ادرار دارم انگار يه چيكه مياد

نكنه كيسه ابمه؟؟؟؟

زير دلم هم سنگينه

مرنج و مرنجان

تست امینوشور

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیسه اب پاره بشه یه چیزی مثل ادرار میاد بیرون که لزجه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728

منم دوروزه تا ادرارم  میگیره از چیکه چیکه اب میریزه نمیدونم ادرارمه یا کیسه اب 

سر دخترم که کیسه ابم سوراخ شد اب لزج میومد ازم الان اونجور نیست ولی استرس دارم پس فردا نوبت دکتر دارم  میرم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

دوستم با تست امنیو شور میفهمن

فردا حتما برودکتر

من نمیدونم چجوری شده بود آب دور جنین کم شده بود ۶😱جنینم افتاده بود بخشکی رشدش عقب افتاده بود 

بیمارستان ی هفته بستری شدم

من همش سر سری میگرفتم 😑