2733
2739
سلام دنبال باغچه ترجیحا محدوده کرج یا شهریار برای سکونت خودمون میخوایم امنیت و امکانات داشته باشه ممنون
ﻣﻦ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﭘﺮﻧﺪ ﮔﺮﻓﺘﻪ
ب
غ ﻭﻳﻼ
ﮐﻠﻴﻢ ﺧﺮﺝ ﺣﻴﺎﻁ ﮐﺮﺩﻳﻢ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺮﻳﺪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻦ ﺧﻮﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺩﻳﮕﺮﺍﻧﻮ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ
ﻫﻢ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺩﺍﺭﻩ.ﻫﻢ ﺍﺑﺎﺩ
ﻫﻢ ﺩﻳﺪ ﻧﺪﺍﺭﻩ و ﻣﺸﺮﻑ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﻴﺴﺖ
ﻣﺎ ﻣﻪ ﺧﻴﻴﻴﻴﻠﻴﻴﯽ ﺭﺍﺿﯽ ﻫﺴﺘﻴﻢ
ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﻦ ﻣﻮﻗﺘﯽ ﺭﻓﺘﻦ ﺍﻣﺎ ﮐﻠﻦ ﻣﻮﻧﺪﮔﺎﺭ ﺷﺪﻥ
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی تو فکرم از تهران برم یه باغچه قشنگ که یه خونه نقلی توش باشه بگیرم. پسرمم آلرژی داره. اما نگران امکاناتم که توی شهرهای حاشیه تهران خیلی کمتر از تهرانه
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
2731
عزیزم یه سر برو محمد شهر کرج

باغچه های خوشگل با ساختمان و سند داره قیمتاش هم مناسبه.

یکی از آشناهای ما یه ماه پیش خرید خیلی هم راضیه.

الان خواهر شوشو و همسرش هم دارن میگردند یکی بخرند.
ترجمه متون انگلیسی به فارسی faricharmed@gmail.com

عضو کلوب مترجمان نی نی سایت http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18292
2738
من یه باغچه 1100 متری میوه سراغ دارم که یه ساختمون نیمه کاره 100 متری داره
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
توی یکی از روستاهای خوش آب و هوای ورامینه.اگر خواستید پ خ بدید
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]