2737
2734
عنوان

ویروس تو کودکان زیر دوسال

50 بازدید | 3 پست

بچم یکساله تب و اسهال شدید با یکم خون داره خیلی خیلی بد دارو چند روز طول میکشه تا خوب بشه کیا بچشون تازگی گرفتن بچم داره از بین میره هیچ نمیخوره 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

یعنی اسهال خونی دکتربردی داروهاشومصرف کن حتما

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
یعنی اسهال خونی دکتربردی داروهاشومصرف کن حتما

اره بردم سرم داد تقویتی داد تو سرمش ریختن چهار پتح تا شربت داد الان تبش کلا قطع شده اسهالش هم کم شده ولی هنوز هست خونیه دارو خیلی بد میخوره تو خواب بیتابی میکنه شیر هم کم میخوره ای خدا چرا بچه من اینجور شد

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بردم سرم داد تقویتی داد تو سرمش ریختن چهار پتح تا شربت داد الان تبش کلا قطع شده اسهالش هم کم شده ...

عزیزم دستش کثیف نبوده تودهنش کنه چون اسهال خونی بیشترازالودگی اب الوده چیزی داروهاشو بهش بده مایعات بهش زیادبده تااب بدنش کم نشه 

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2731