2737
2739
عنوان

من واقعا دوست دارم بمیرم

268 بازدید | 40 پست

خیلی خستم

من کلا حالم خوب نیست به مشکلات ربطی نداره من از درون مشکل دارم مشکلی هم نباشه من باز دلیلی برا ناراحتی پیدا میکنم

ای خدا چه قد حالم بده خدا هم همش زیر پام سنگ میندازه 

همون مرگ بهتره به خدا ادم راحت میشه

اخر ک باید بمیریم خوب الان بمیریم ک راحت شیم این زندگی چی داره ک ادامش بدیم

اه خدا چه قد حالم گرفتس 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مثل  اصلا شوق زندگی ندارم

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

عزیزم افسردگی که شاخ و دم نداره همینه 

با مشاور صحبت کن میخوای شماره یه روانکاو رو بهت بدم تلفنی ویزیت بشی ؟ توی چهار پنج جلسه جمع و جورت می‌کنه آدمی نیست که کش بده من خودم باهاش سه جلسه صحبت کردم راضی بودم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2740
عزیزم افسردگی که شاخ و دم نداره همینه  با مشاور صحبت کن میخوای شماره یه روانکاو رو بهت بدم تلف ...

من افسردگی ندارم ی مشکلات دیگ دارم روانشناس میرم روانپزش هم میرم اما خوب شدنی در کار نیس این منو زجر میده ک باید تا اخر عمر همینجوری بمونم حالم بد باشه

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

یه حالی داری که هممون میگیریم.داری به پرسش درونت میرسی.پرسشی که خدا درون هممون گذاشته.این:

اصلا برای چی آفریده شدم؟

این سوال برای همه پیش میاد.برای آدمای با دلای پاک زودتر پیشمیاد.دلت پاکه که خدا اینو انداخت تو دلت

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
همه کمابیش همینن.ولی حتما برو روانپزشک.به نظر من الان با این فشار همه لازم دارن..روانپزشک اصلا چیز ب ...

عزیزم میرم قرص هم میخورم 

اینقد بدم میاید بمیرم بمیرم هر تایپکی میبینم نوشته بمیرم 

خوب منم میخام خودکشی کنم ولی نمیام اینجا بگم

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
2706