2733
2734
عنوان

واقعااا هرکسی جنبه ی دانشگاه رو نداره،،،، تف تو ذات بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 78 پست
فرهنگیان تاثیری نداره احتمالا جانبازی استفاده کرده که میگی درس نمیخوند و قبول شده

اره بابا هیچی بارش نبود

واقعا ی عده شانس دارن

اونوقت من زمان کنکورم مثل اسب میخوندم

اما او با جانبازی عین من قبول شد

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
اره بابا هیچی بارش نبود واقعا ی عده شانس دارن اونوقت من زمان کنکورم مثل اسب میخوندم اما او با جان ...

دقیقن منم میشناسم سال تا سال لای کتابو باز نمیکرد فرهنگیان قبول شد با سهمیه 

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه وقتی هم دانشگاه‌ قبول شد چون داییم زیاد وضع مالیش خوب نبود تمام کتابای خودمو دادم این بشر ک دیگ ...

سلام عشق من خوفى😅جات خالى صبح يه تاپيك توپ بود ساعت ٦ صبح هرچى ميخواستم صدات بزنم نشد اخه چرا بين اسمت فاصله گذاشتى😕

خدانكند گدا معتبر شود حكايت دخترداييته اين زمونه خوبى كنى بدى ميبينى من كم محبت به خواهرام نكردم اخرسر جوابمو خوب دادن و قطع رابطه ايم با هم.....اين نيز بگذرد ولى يادت باشه زياد رو به شُغال ندى تا توهم گرگ بودن برنداره🌹

خاک ب سرش چفد احمق و بیشعور ادم از خودش بیشتر متنفر میشه ک چرا خوبیاشو پای ی سری حیوون تلف کرده&nbs ...

حیف حیوون... حیوون محبت حالیش میشه... عبرت بگیر برای کسی قدمی بر ندار من دیگه برام درس شد 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2728
سلام عشق من خوفى😅جات خالى صبح يه تاپيك توپ بود ساعت ٦ صبح هرچى ميخواستم صدات بزنم نشد اخه چرا بين ا ...

خوبی عشقم 

اینقد اعصابم خورده ک نمیتونم درس بخونم

ی گوشه بغ کردم نشستم فقطم دارم ب خودم فحش میدم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
حیف حیوون... حیوون محبت حالیش میشه... عبرت بگیر برای کسی قدمی بر ندار من دیگه برام درس شد 

هیچوقت دیگه خوبی نمیکنم

دنیا قشنگ بر عکسه😔😔😔😔😔

خیلی ناراحتم خیلی همیشه در حق هرکی خوبی کردم، برعکس شد مگه ننیگن از هردستی بدی از همون دست پس میگی ...

اینجور وقتا ادم خودش اذیت میشه از نمک نشناسی بقیه خودم تجربشو دارم همیشه از هر طرف میخورم ولی دیگه بیخیالشون شم ازشون دورتر میگردم واسه من دورو هم هستن 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2738
اینجور وقتا ادم خودش اذیت میشه از نمک نشناسی بقیه خودم تجربشو دارم همیشه از هر طرف میخورم ولی دیگه ب ...

اخه من ی اخلاق بدی دارم

تو این جور مواقع افسردگی میگیرم

اصن داغون میشم

الانم حالم خیلی بده.. همش دارم ب خودم بد و بیراه میگم

نازی هیچ غصه نخور ادم بیشعور تا دلت بخواد ریخته این میشه درس عبرت واست ک واسه ه یچکس دلت نسوزه

درس عبرت شد برام

اما واقعا عصبیم

نمیدونم چجوری خودمو اروم کنم

خوبی عشقم  اینقد اعصابم خورده ک نمیتونم درس بخونم ی گوشه بغ کردم نشستم فقطم دارم ب خودم فحش م ...

اوخى بيا بغلم عزيزكم خودتو ناراحت نكن ميدونم دارى خودخورى ميكنى مثل خوذمى ولى سعى كن واست مهم نباشه و ديگه محلش نذارى ادم بى جنبه رو

خوبی ک از هد بگذرد نادان خیال بد کند.عزیزم دیگه اصلا توام تحویلش نگیر

، ❤️❤️❤️❤️😔😔😔😔

2706