2737
2734
عنوان

چقد سایت پر از عشق و عاشقی شده

125 بازدید | 13 پست

اصن عاشق شدم رفت 😍😍😍😍😍

خیلی خوب بود کلی حال کردم با نوشته ها

اصن از بارون صبح میدونستم چقد امروز روز خوبیه 

روزمو ساختین با نوشته هاتون 

حس عشق و عاشقی تو وجودم زنده شد 

دلم برا عشقم تنگ شد 

در کل عالی بود عالی 

خسته شدم از بس هر روز تاپیک های خیانت میخوندم و دعوا با این و اونو 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقت کردی؟

هرچند وقت یه بار سایت تو یه موضوع میره یه بار خیانت یه بار جاری یه بار عشق و عاشقی 

خیلی عجیبه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
اوهو عاشق بودیم وقتی عاشقی مد نبود ولی الا تنهاییم😂😂😂😂

ولی من بر عکس تو

عاشق نبودم و تنها بودم 

الان عاشقم 

عاشق همسرمم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738
اره دقت کردی؟ هرچند وقت یه بار سایت تو یه موضوع میره یه بار خیانت یه بار جاری یه بار عشق و عاشقی&nb ...

من صبح ها قبل رفتن سر کار میام سر گوشیم نی نی سایتو.چک میکنن 

همیشه با خودم میگم برم ببینم دوباره کی با کی دعواش شده 😂😂😂😂

من صبح ها قبل رفتن سر کار میام سر گوشیم نی نی سایتو.چک میکنن  همیشه با خودم میگم برم ببینم دوب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛