2752
2734
ببین همین آدم هم می‌دونه حقیقت چیز دیگری هست .

میخوان داروهاشون  فروش بره خب

الان‌نه واکسن روسیه تایید سازمان جهانی رو گرفته 

نه واکسن چین 

ایران هم واکسنش  مثل شوخی هست 

هیچ کدوم رو نزنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوان داروهاشون  فروش بره خب الان‌نه واکسن روسیه تایید سازمان جهانی رو گرفته  نه واکسن ...

کلا واکسن نباید زده شه. مردم آلمان و فرانسه و آمریکا متوجه این جنایت شدن و نه به واکسن گفتند . جز مردم ایران .

کاربر قدیمی هستم.   
2731
روحانی رییسشونه دیگه این از وزارت بهداشتش اینم از وزارت اقتصادش اینم از وزارت اموزش پرورشش  ...

والا من اینجا نمبتونم زیاد توضیح بدم ولی تصمیمات روحانی اصلن مهم نیس و ایشون از بیت فرمان میگیرن🤔

دوستانی که میگن الکیه!

شبکه خبره!

یه مسئول انقدر احمق نیست که تو شبکه تلویزیونی و زنده دروغ بگه و جون خودشو رو به خطر بندازه!

هرچند مردم هم بی تقصیر نیستن

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
دوستانی که میگن الکیه! شبکه خبره! یه مسئول انقدر احمق نیست که تو شبکه تلویزیونی و زنده دروغ بگه و ...

متاسفانه مردم ایران دوست ندارند حقیقت رو بفهمند . نمی‌دونم چرا

کاربر قدیمی هستم.   

متاسفم براتون. خوب دروغ بگن؟ عتلم و ادم‌میدونن درمان نداره و همه س ب امید شانسی و گاها برای دلخوش کنی دارو داده میشه ک روحیه بالا بره. شما ها فک کردید ک واقعا دارویی داره؟ اگر اینطوره تو اروپا و امریکا چرا میمرن؟ اونام بستری میکنن اونام دارو میدن. خوب چی کنن. هیچ کاری نکنن ک خود شما اول شاکی میشید. 

بشینید تو خونه و رعایت کنید. 

اتقد بیچاره وزیر بهداست التماستون میکنه. ب هیچ جای ملت نیس.‌اونقت الان از طلبکارن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
متاسفم براتون. خوب دروغ بگن؟ عتلم و ادم‌میدونن درمان نداره و همه س ب امید شانسی و گاها برای دلخوش کن ...

شما بهتره اول درست صحبت کنید .

کلیپ هم با دقت ببینید .

میگن این داروها عوارض داره .

از چی طرفداری می‌کنی خدا می‌دونه 

خوبه که خودشون میان میگن حقیقت این هست . بعد شما میای انکار می‌کنی ؟؟

کاربر قدیمی هستم.   
شما بهتره اول درست صحبت کنید . کلیپ هم با دقت ببینید . میگن این داروها عوارض داره . از چی طرفداری ...

عزیزجان منم گفتم حقیقت همینع. غیر ازین گفتم؟ فقط گفتم حقیقت رو شما دیر فهمیدی. چندین‌ماهه ک دارن مبگن. چیز پنهانی نیس. قابل پنهان گردن هم نبوده ک حالا افشا بشه

ب جای این حرص خوردنا همیسه اخبار رو از منابع رسمی جهانی مث سازمان بهداشت دنبال کن ک یهو سوکه نشی و فک کنی افساگری شده😄

عزیزجان منم گفتم حقیقت همینع. غیر ازین گفتم؟ فقط گفتم حقیقت رو شما دیر فهمیدی. چندین‌ماهه ک دارن مبگ ...

من شوکه نشدم . من از پارسال که شماها فکر می‌کردید ویروس از خفاش هست و چینی ها خفاش خوردند مبتلا شدن میدونستم ویروس دست ساز هست و چ نقشه ای دارند . ولی خیلیا هنوز آگاهی ندارند من واسه اون خیلیا این کلیپ رو گذاشتم . نه واسه شوکه شدن خودم .

کاربر قدیمی هستم.   
من شوکه نشدم . من از پارسال که شماها فکر می‌کردید ویروس از خفاش هست و چینی ها خفاش خوردند مبتلا شدن ...

ممنون ک‌اگاهمون کردی😄😄😄🙏🙏🙏

در هرحال ویروس از کجا بیاد و درمانش چ جوری باشه، بهترین راه مراعات کردن برای نگرفتنه

بینار هم سدید نرید بیمارستان. یه نفر کمتر، واسه بقیه بهتره😉 و کادر درمان

والا من اینجا نمبتونم زیاد توضیح بدم ولی تصمیمات روحانی اصلن مهم نیس و ایشون از بیت فرمان میگیرن🤔

@نی_نی_یار_5    

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش