2733
2734
عنوان

اینا علائم بیماری قلبیه؟😑

98 بازدید | 14 پست

بچه ها حدود دوماه هستش تپش قلب زیاد میگیرم

عصبی میشم قلبم شدیددد میکوبه،بعد درد قفسه سینه میگیرم تنگی نفس هم اکثر اوقات میگیرم

دست سمت چپم هم الان درد میکنه با انگشتاش😧

از طرفیم نمیدونم چرا مثلا به دستام فشار میارم کش میدم یهو قلبم شروع میکنه درد کردن

نوار قلب دادم گفت تپش قلب داری ازمایش نوشت،ولی از کرونا میترسم برم🤧حالا بگید علائم بیماری قلبیه به نظرتون؟

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

قبلا کرونا نگرفته بودی؟

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اینجوری بودم اکو قلب دادم گف سالمی فقط تپش قلب داری، آروغ تلخ فک کنم ینی قلب درد و مشکلات قلب چون هرجا میرفتم میگفتن آروغ تلخ داری؟ و نداشتم

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍
نه نگرفتم🙁

احتمالا فشار اعصاب روته ی کم دمنوشای ارام بخش بخور اوضاع بهتر شد ی دکتر برو حتما چکاپ بشی اگرم تپلی لاغر کن

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2740
احتمالا فشار اعصاب روته ی کم دمنوشای ارام بخش بخور اوضاع بهتر شد ی دکتر برو حتما چکاپ بشی اگرم تپلی ...

نه قبلا تپل بودم اتفاقا رژیم گرفتم میگم نکنه از اونه

ازمایش نمیخاد اکو میخاد منم قلبم درد میکرد رفتم اکو گرفت گفت افتادگی دریچه میتراله ک خیلی شایعه بین ...

عزیزم فقط قلبت درد میکرد یا علائم دیگه ای هم داشتی؟

نه قبلا تپل بودم اتفاقا رژیم گرفتم میگم نکنه از اونه

رژیمت اصولی بوده؟؟

فقط برنج و چیزای دیگمو کم کردم،از دکتر تغذیه برنامه نگرفتم

حالا ی مدت صبر کن بهتر نشدی حتما دکتر برو