2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اونجایی که اول تاپیک که مربوط به ۵ تن ال عبا بود ترکید .به نیابت از ۵ تن ال عبا صلوات هارو میفرست ...

100برای حاجت شما 

100برای حاجت @آناعشق

100برای همه حاجت مندان

100برای نیت خودم.

100ب نیت از پنج تن.

2731
سلام به تمامی دوستان عزیز و نازنینم 🌹 🌹 😘😘❤️ به نیت حاجت دلتون دعای توسل، دعای فرج و سوره یس و ...

خییلی ازت ممنونم دوست گلم  هرروز به نیت اییین همه آدم سوره و دعا میخونی  کلی وقت میذاری  ان شاءالله  خدا بهت خیر بده بزودی زود حاجت دلت روا بشه🤲🌹🌺❤⚘

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

۱۰۰ صلوات هدیه ب پنج تن آل عبا  ب نیت حاحت دل تمامی اعضای شرکت کننده وشفای دوستم ماهی ماهی۷۳

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
خییلی ازت ممنونم دوست گلم  هرروز به نیت اییین همه آدم سوره و دعا میخونی  کلی وقت میذاری&nb ...

انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

ان شاءالله  گلم و همچنین 🌹

سلام گلم  تموم شد عزیزم 💕 😘

سمانه جان به نیت ۵ تن ال عبا هست 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزم صلوات امروز ب نیت کیه؟؟

سلام عزیزم وقتت بخیر . عزیزم به نیت ۵ تن ال عبا هست امشب

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
100برای حاجت شما  100برای حاجت @آنا عشق 100برای همه حاجت مندان 100برای نیت خودم. 100ب نیت ...

سلام دوست مهربونم . انشاءالله که حاجت روابشی ‌ ممنونم که از اول تاپیک همراهمون بودی . حاجت روا بشی عزیزم بحق الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

۱۰۰ صلوات هدیه ب پنج تن آل عبا  ب نیت حاحت دل تمامی اعضای شرکت کننده وشفای دوستم ماهی ماهی۷۳

سلام دوسته مهربونم خیلی ممنونم عزیزم . انشاالله شفای عاجل 

2706