2737
2734

بچم یک سال و نیمشه از یک سالگی تصمیم داشتم شیر شب ندم مثل بچه اولم البته شیرخشک میدادم که موفق نبودم پسرم گاهی فقط یکبار دم صبح و گاهی یکبارم نصف شب پا میشد شیر میخواست یه شیشه میخورد میخوابید ولی دو شبه دو یا سه بار تو طول شب بلند میشه شروع به جیغ و گریه میکنه و هیچجوره آروم نمیشه نه شیشه میگیره نه پستونکشو نه میزاره نزدیکش بشیم نه بغلش کنیم حدود ۱۰ دقیقه همینطور جیغهای وحشتناک و گریه تا خودش آروم بشه بعد میزاره پیشش بخوابمو بغلش کنم و میخوابه امروز تو خواب ظهرشم موقع بیدار شدن همینجوری بدخلق شد و گریه و زاری در صورتی که همیشه خیلی خوش اخلاق بیدار میشه تو طول روز هم سرحال و خوبه خیلی نگرانشم شما تجربه ای داشتین؟علتش چی میتونه باسه؟

ببر دکتر 

اینجا جواب درست نمیگیری

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من تو این سن اینجوری بود ،خیلی دکتر بردم ،اخر سر یه دکتر گفت بازیهای فکری دیگه نکن فقط بازیهای حرکتی که خسته بشه ، گفت مغزش خسته است

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

برای گریه  بچه ها حاج اقای عباس نژاد رایگان دعا میدن ازشون بگیر تو تاپیک حرز امام جواد م شمارع شون هست

این رو مطالعه کن شاید به دردت خورد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5240052/حرز-امام-جواد-علیه-السلام

تاپیکمو مطالعه کردی و کمکت کرد برام دعا کن...
2738

پسر من همیشه خوب میخابه فقط موقع دندون شب ها بیدار میشه نق میزنه حدود ۵دقیقه سینه نمیگیره فقط میذارم رو پام تکون میدم الانم ۵شبه اینجوره دندونش نصفه دراومده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام وقت شما بخیر باشه امیدوارم که حالتون خوب باشه 

دوست عزیز چک کنید ببینید چیزی توی اتاقش باعث ترسوندنش شده یا اخیرا از فیلمی چیزی یا اتفاقی ترسیده یا نه 

لطفاً پیش هر دکتری نبرید که براش دوا و درمان الکی ننویسه 

احتمالا صدایی و یا چیزی اون رو میترسونه 

به نظرم امتحانی پیش خودتون بخوابونید ببینید پیش شمام همینطوری میشه یا نه 

سپاس 

ببر دکتر  اینجا جواب درست نمیگیری

به دکترش زنگ زدم البته تازه معاینه اش کرده بود گفت مشکل خاصی نیست اگر مریض بود کم اشتها میشد یا تب یا تو طول روز بی حال بود ولی خودم نگرانم از طرفی پسر اولم رو هم شبها بیخواب میکنه و همسایه های بیچاره

شاید داره دندون آسیا درمیاره

بهش شب موقع خواب کمی شربت بروفن بده 

التهاب لثه رو خوب میکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
پسر من همیشه خوب میخابه فقط موقع دندون شب ها بیدار میشه نق میزنه حدود ۵دقیقه سینه نمیگیره فقط میذارم ...

بروفن بهش بده

اینو یه دندوپزشک بهم گفت

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706