2752
2734
عنوان

ب داداشم پیام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 43 پست
نمیدونیم ک دوستاش اول خوب بودن یهواینجوری شدن

منم یادمه داداش کوچکم تو سن کم ینی راهنمایی یه پسر همسایه ناجور داشتیم که الانم با زنا متاهل میگرده اون پسره .هی میومد دور و بر داداشم ولی کم کم خودش شناختشو ازش فاصله گرفت الان حتی نگاهم بهش نمیکنه .ولی خب من خیلی ام تو گوشش میخوندم که این پسره با هر کی بشینه میکشونتش تو باتلاق فساد .اولاش باور نمیکرد ولی دیگه به خودش ثابت شد .الان داداشت تو سن لج بازی ولی اونقدرم نباید رهاش کرد که درگیر اعتیادی چیزی بشه که تهش پشیمونیه

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور میکنی از هیچکی ترس نداره؟؟؟ ازبابام ک اصلن ترس نداره بابام باهاش حرف ک میزنه سرش داد میکشه و م ...

ای بابا چقد سخت شد 

بیشتر این اشتباها بخاطر دوستی با افراد نابابه اونان ک تشویقش میکنن ب شراب و اینا 

واقعا نمیدونم چی بگم گلم، مشاوره هم مطمئنا نمیاد 

خدابهتون صبر بده الهی

کنترل پسرای جوون مخصوصا تو سن و سال برادر شما واقعا سخته  این سن ک میشن انگار گوششون از حرف پر ...

بخدا ازش میپرسم میگم چرااینجوری میکنی میگ تقصیر شماهاس بااینکه ماکاری نکردیم

میگ چرامامان بابا میگن شب نرو بیرون همه میرن بیرون

اخه حالیش نیس نگرانیم

2731
ای بابا چقد سخت شد  بیشتر این اشتباها بخاطر دوستی با افراد نابابه اونان ک تشویقش میکنن ب شراب ...

هرکی میبینتش نصیحتش میکنه چون همه میدونن بابام چقدر خوبه دلشون ب حالش میسوزه.

اره این دوستاش ریدن توشون.

من میترسم یه موقع درگیراعتیاد شه الان میگ خیلی وقته ن طرف گل ن شراب رفتم ن سیگار.

منم یادمه داداش کوچکم تو سن کم ینی راهنمایی یه پسر همسایه ناجور داشتیم که الانم با زنا متاهل میگرده ...

داداشم میگ کلن ولم کنین

الان دیروز بابام زنگ زد ب صاب کارش گف بارون میادبچه هارو بفرس بیان داداشم اومد خونه دادبیداد راه انداخ چرا پیش اینهمه ادم ابرومو بردی چرابابای هیچکدومشون زنگ نزده؟

منم اعصابم خورد شد یه چی بهش گفتم خیلی بهش برخورد 

بخدا ازش میپرسم میگم چرااینجوری میکنی میگ تقصیر شماهاس بااینکه ماکاری نکردیم میگ چرامامان بابا میگن ...

بخاطر رفیقاشه 

میبینه دوستاش میرن بیرون اونم تحت تاثیر اونا قرار گرفته 

ایکاش میشد رابطشو با دوستاش قطع کنن

بخاطر رفیقاشه  میبینه دوستاش میرن بیرون اونم تحت تاثیر اونا قرار گرفته  ایکاش میشد رابطش ...

خیلی سعی کردیم.

توتاپیکای قبلمم هس اوایل تابستون یه پسره خیلی ناجور سه چهار سال از داداشم بزرگ تره اومطه بودطرف داداشم داداش منم الان تازه ۱۷سالش شده دیگ .

بابام اول نمیدونس بااون میگرده تا اینکه چن نفر ب بابام گفتن بابامم تعقیبش کرد دید پیش اونه پسره رو دعواکرد ک نیادپی داداشم داداشم اونوهم میگف چرادعواش کردی

هرکی میبینتش نصیحتش میکنه چون همه میدونن بابام چقدر خوبه دلشون ب حالش میسوزه. اره این دوستاش ریدن ت ...

انشالله که نرفته دیگم نره 

مشکل ماها همینه دیگه نمیدونیم با ی جوون ۱۷ ساله چجوری رفتارکنیم 

الان توسن حساسیه نصیحت (یا بهتره بگم سرزنش) براش سمه 

عقده میشه تو دلش ک هی میگن تو اینکارو نکن اونکارو بکن پدرتو ببین و اینا 

غرورش خدشه دار میشه 

نمیگم نصیحت نکنین نصیحت کنین اما سرزنش وار نباشه، ی جور بگین ک با حرف زدن با شما اروم بگیره 

یهش بگین داداشی میدونی چند وقته شبا دورهم نیستیم؟مگه ما چقد زنده ایم؟ 

با ملایمت رفتارکنین انشالله ک جواب بده

داداشم میگ کلن ولم کنین الان دیروز بابام زنگ زد ب صاب کارش گف بارون میادبچه هارو بفرس بیان داداشم ا ...

خب شما دیگه واقعا لوسش کردید اتفاقا به نظرم باید برخورد قاطع باهاش بکنید نه شما پدر مادرتون 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
انشالله که نرفته دیگم نره  مشکل ماها همینه دیگه نمیدونیم با ی جوون ۱۷ ساله چجوری رفتارکنیم&nbs ...

ولی یه چیزیم هست بابای من خیلی مهربونه تا حالا صداشو سرمون بلند نکرده ولی مامانم از بچه گی یکم زیادی بهمون گیرمیداد مثلن خب بچه بودیم دیگ جایی کثیف میکردیم یا بازیامون یکم ریختوپاش توش بود دعوامون میکرد میزدمون . 

من میگم شاید همینام عقده شده 

خب شما دیگه واقعا لوسش کردید اتفاقا به نظرم باید برخورد قاطع باهاش بکنید نه شما پدر مادرتون 

زورشون بهش نمیرسه😔

پارسال ک اینجوری خراب شد شبا میرف بیرون بابام دعواش کرد نشست دستاشو باتیغ خط خطی کرد

سرشونم داد نیکشه

ازشون اصلن حساب نمیبره😔