2737
2739
ممنون عزیزم سلامت باشی 💕💕🙏🙏 اره صورتش نشون نمیده که مشکل داره ولی خب دستها و پاهاش و مخصوصا پاه ...

عیبی نداره عزیزم کاره خداس قسمت این بوده . 

خدا اون یکی پسراتو نگه داره ( واقعا لطف خدا بوده با آیودی باردار شدی و خدا رو شکر خدا جای این پسرت داده میگن خدا یه چیزی میگیره یه چیز بهتر میده)   ولی وجود این پسرت بخدا( نعمته ) شاید خسته بشی خدایی نکرده مبادا غصه بخوری فقط از خدا صبر بخواه عزیزم . 

نمیخوام زیاد حرف بزنم ولی اینو بگم ک فقط تو اینجوری نیستی همیشه تو زندگی جای شکر هست.

دختر خاله من یه دختر معلول داشت الان ۲۳ سالشه خدا شاهده انقدر بد نگه میداشت ب خدا قسم چقدر ک کتکش میزد دخترش پریود میشه اصلا نمی رسید پرتش میکرد اتاق خلاصه خیلی بد بود مثل شمر . بعدها یه پسر دنیا میاره دیگه دخترش ب کل یادش میره . خدا شاهده دخترش از بوی تعفن نمیشد کنارش بشینی خیلی بقیه و اطراف ناراحت میشدن. ک چقدر یه ادم میتونه قلبش از سنگ باشه.

همین ۵ سال پیش دختر خالم ی تصادف خیلی وحشتناک داشتن ک ب هیچ کسی هیچی نشد ولی دختر خالم ۲ ماه کما بود  بدنش ۲۵ تا پلاتین گذاشتن   خب این از این

دو سال پیش هم سرطان گرفت در عرض ۷ ماه دور از جونت فوت شد.    (  حالا  این دختره معلولش روز نمیمونه ک واسش گریه میکنه )  یعنی انقدر تو ختم مامانش موهاشو کنده بود ک همه مرده یادشون رفته بود ب حال دخترش گریه میکردن.

منم میگم لیاقت میخواد قطعا نعمته خدا رو تو هر شرایطی پس نزنی .  توام معلومه یه مامان با لیاقت و فهمیده و صبوری که با این شرایط پسرتو پس نزدی .  مطمئن باش بعدها ب آرامش میرسی .   عزیزم خداتو شکر کن و غصه نخور دلتو بسپار ب اون بالاسری ....😘😘

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

سلام‌تاتی جونم خوبی گلپسرات خوبن

پرهامو ازطرفم ماچ‌کن

من دوسال پیش امدم شیراز واسه امینو دخترم توحرم خیلیخیلی دعاش کردم

قسمت باشه بعد کرونا برم‌مشهد فقط ب نیت شفای پرهام

میگم‌یه چیزی توروخدا وقتی اذیتت کرد فقط نزنیش یا دعواش نکنی😔😔

یه فامیل داشتیم پسرش ۷سالش بود اونم مثه پرهام فلج بود 😔😔

یوقتایی مادرش خسته مبشد اذیتش میکرد اینم کتکش میزد درحد مثلا یه سیلی کوچیک و این جیزها گذشت تااینکه این بچه عمرش کفاف نداد حالا اون مادر شب وروز گریه میکنه ک خدا یا چرا پسرمو یوقتایی زدم اون ک نمیفهمید اینقد حالش بد میشه عذاب وجدان نابودش کردع البته خداروشکر الان یه پسر سالم داره ولی میگه هیچیک جای امیررضا رو نمیگیره برام بمیرم وقتی زدمش چ حسی داشته اون ک نتونسته دفاع کنه پس چقد بهش درد وارد شده🥺🥺🥺توروخدا خوروخدا نزنش حتی در حد یه پشت دستی اینا بعدا حسرت برات😭😭😭

گناه داره 

من اگه یه بار بیام شیراز حتما حتما حتما میخوام بیام پیش پرهام البته الان نه ها بعد کرونا خیلی دوست دارم بیام ازنزدیک ببینم و بوسش کنم 😘😘اشکال نداره عزیزم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فلج مغزیه😔

عزیزم نگران نباش توکلت بخدا باشه 

از معجزه خدا غافل نباش

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
سلام‌تاتی جونم خوبی گلپسرات خوبن پرهامو ازطرفم ماچ‌کن من دوسال پیش امدم شیراز واسه امینو دخترم توح ...

سلام عزیزم 

ممنون از لطفت سلامت باشی 💕💕💕

نه گلم من پسرمو نمیزنم فقط چندبار که خییلی عصبی و کلافه شدم از اینکه ناخودآگاه میخنده و صدا درمیاره زدم پشت دستش اونم نه محکم؛ خب منم ادمم منم گاهی اوقات بی حوصله و کلافه میشم وگرنه دلم نیماد بچه خودمو طفلک معصوم خودمو بزنم

بله عزیزم خواهش میکنم انشالله دعا کن کرونا بره قدم بر چشم💕💕💕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

سلام عزیزم خوبی ماشالله چه پسر نازی هست من همیشه تاثیکات رو میخونم الان دیدم نوشتی خوب شدنش محاله عزیزم این حرفو نزن از خدا هیچ کاری محال نیست من واقعا درکت میکنم خیلی سخته منم زایمان سخت بود بچه خیلی تو کانال زایمان مونده بود بدنیا ک اومد تا ده روز ن گریه میکرد ن تکون نه شیر می‌خورد دکترا گفتن احتمال مشکل ژنتیک هم هست این بچه تا دوماه بیشتر زنده نمیمونه اما تو همون نوزادیش خودم و اطرافیان خواب دیدیم ک شفا گرفته یک ماه دیگه تولد 2 سالگیش خداروشکر مشکلی هم نداره امید دارم ک یه روزی سالم بودن پسر گلت رو میبینی🙏

سلام عزیزم خوبی ماشالله چه پسر نازی هست من همیشه تاثیکات رو میخونم الان دیدم نوشتی خوب شدنش محاله عز ...

سلام عزیزم ممنون از لطفت 💕💕

ای جانم خداراشکر که بچه گلت سالمه و مشکلی نداره؛ لطفا واسه پسر منم دعا کن

🙏🙏💕💕

سلام عزیزم ممنون از لطفت 💕💕 ای جانم خداراشکر که بچه گلت سالمه و مشکلی نداره؛ لطفا واسه پسر منم دع ...

قربونت عزیزم از خدا هیچ کاری بعید نیست انشالله ک زود سلامتی کاملش رو ببینی و خبر شفا گرفتنش رو به ماهم بدی

قربونت عزیزم از خدا هیچ کاری بعید نیست انشالله ک زود سلامتی کاملش رو ببینی و خبر شفا گرفتنش رو به ما ...

الهی آمین؛ ممنون عزیزم 🙏🙏💕💕

الهی آمین؛ ممنون عزیزم 🙏🙏💕💕

عزیزم طب اسلامی یه داروها و قطره و ... داره برای کودک شما حتما پیگیری کن 

حتی بهترم که بشه خوبه هزینه داروهاشونم بالا نیست کدوم شهر هستین

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
عزیزم طب اسلامی یه داروها و قطره و ... داره برای کودک شما حتما پیگیری کن  حتی بهترم که بشه خوب ...

ممنون عزیزم بردمش چند سال پیش یه سری پودرها و جوشانده هایی دادن که نزدیک بود خفه بشه و هیچی تاثیری هم نداشت😔

2706