2737
2739
عنوان

دورویی دختر سه سالم

246 بازدید | 5 پست

سلام..

دخترم سه سالشه..وقتی دوتایی باهمیم خیلی خوبیم باهم و حرف شنوی ازم داره..باهم بازی میکنیم و رفتارم باهاش متعادله..اما اما اما زمانی ک چشمش به خانواده همسرم و یا خانواده خودم میفته شروع میکنه به اخم کردن به من و حتی یه جاهایی ک شیطنت زیاد کنه بهش با زبون خوش هشدار میدمو اون میاد سمتم و منو میزنه..میگه برو دوست ندارم دگ..یا میره به مادرشوهرم میگه مامانم بره ازینجا..میره به عمش میگه من خالرو دوس ندارم و به خالش میگه عمرو دوس ندارم..مامانای وهرد چی کار کنم این رفتارش که توی جمع به من پرخاش نکنه و حمله ور نشه..به خدا اصلا نامهربون نیستم نمیدونم چش میشه..خیلی ناراحتو سرخورده میشم..حتی مادرشوهرم به شوهرم گفته بود ک زنت چی کار میکنه که این بچه میگه مامانمو دوس ندارم مامانم بره..خیلی حسم بده

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋

قطعا باعث دوگانگی رفتار شده

همیشه پیش شماست؟

پیش بقیه تنهاش نمیذارید؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر منم سه سالشه تو جمع ب من میگه تو برو تورو دوست ندارم فک کنم طبیعیه چون ما مامانا محدودترشون میکن ...

بله..ولی چون پیش خانواده همسرم میگه من حساس شدم

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋