2733
2734

سلام من میخواستم لب تابمو به وای فای گوشیم وصل کنم بعد نتم ضعیف شد خواستم فراموش کردنو بزنم دوباره به وای فایم وصل شم اما وقتی Disconnect رو زدم دیگه نتونستم به وای فایم وصل شم لطفا اگه بلدید بگید چجوری میتونم دوباره وصلش کنم  🙏🙏

تعداد رای : 3
نظرسنجی
1
1
33%
2
2
66%

پیدا نمی کنه؟ ویندوز دهه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ری استارت کن

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

دو روزه برای ما هم به وای فای وصل نمیشه!!

همون جایی که میخواد وای فای اطرافشو پیدا کنه،

Other رو میزنم

اسم وای فای گوشی رو مینویسم، رمز میزنم، بازم وصل نمیشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ن هفته

ده بلدم☹ یه تیکه داره change adaptor کلا قطع میشه دوباره وصل میشه. بگرد شاید تو تنظیمات هفتم باشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
اره بابا دوباره میتونی راحت وصل شی، دوباره بزن جستجو برات میاد فقط باید دوباره رمز مودم بزنی

مودم نی وای فای گوشیمه آخه مشکل اینجاس ک دوباره نمیاره من رمز و بزنم

مودم نی وای فای گوشیمه آخه مشکل اینجاس ک دوباره نمیاره من رمز و بزنم

منم با وای فای گوشی وصل میشم، گوشیت یه چک بکن ببین اتصال و مکان و اینا روشنه؟ برا من تو موارد نادر باید مکان رو هم روشن کنم حتی بلوتوث تا بگیره. اصلا اینترنت گوشیت قطع و وصل کن و اتصال اینا رو دوباره خاموش روشن کن ببین میشه