2737
2739

بچه ها این برنامه با نت هم کار میکنه؟ مثلا اگه به کسی که گوشیش اپل هست (یعنی دوطرف ایفون باشن) با نت کار میکنه؟ اخه یه مسیج برام فرستاد دو دقیقه بعدش پرید پاک شد :///

بعد مثلا وقتی که داره تایپ میکنه اون پایین میزنه (مثه واتساپ که میزنه typing) چجوریه؟ مثه فیس تایم هست؟

اولین باره میبینم با اینکه سالهاست گوشیم همینه

ای او اس ۱۳ هم هست هنوز اپ نکردم نت مفتی گیرم نیومده 😂😂😂 

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|

اره فکر کنم مال من و شوهرم ایفونه ایزتاپینگ میزنه اگ نت دوتامون روشن باشه و فکرکنم استیکر و عکس میشه فرستاد توگزینه هاش هست ولی نمیدونم چجوری🙁

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره فکر کنم مال من و شوهرم ایفونه ایزتاپینگ میزنه اگ نت دوتامون روشن باشه و فکرکنم استیکر و عکس میشه ...

اخه برام یه دیجیتال تاچ فرستاد دو دقیقه بعدش پاک شد ://// نمیدونم بخاطر این بود که نتم قطع کردم یاخودش پاک کرد

اره انیموجی و عکس و ویس و آهنگ و ... میشه فرستاد

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
2731