2737
2739
عنوان

میان وعده کودک

204 بازدید | 20 پست

مامانا شما برا میان وعده بچه های دو سال و همینطور وعده قبل خوابشون چی میدین

پسرم‌ ۲۱ ماهشه 

برا قبل خوابش یا فرنی میدم یا سرلاک

اما میخوام تنوع بشه براش نمیدونم چی بدم

تو روز هم دوتا میان وعده میدم یکی سوپ یکی میوه

به بیسکویت هم‌علاقه ای نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پف فیل. چوب شور. کشمش باگردو. لواشک خونگی.  گاهی چیپس وباماست. شوکرول. میوه اما قبل خواب میوه ن ...

بعد نصف شب گرسنه اش نمیشه؟؟

من نصف شب بیدار بشه شیر خودمو میخوره 

بخصوص اگه قبل خواب یه خوراکی سیرکننده هم ندم  بهش  البته بجز شام که بیچارم میکنه تا صبح هی بیدار میشه برا شیر

دختر منم ۲۱ ماهشه شام ساعت ۹:۳۰ میخوره دیگه قبل خواب چیزی نمیدم مابینش میوه میخوره.

میان وعده میوه بیسکوییت عصرونه ام نیمرو با کره املت سیب زمینی سرخ شده اینچیزا

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...
2738
دختر منم ۲۱ ماهشه شام ساعت ۹:۳۰ میخوره دیگه قبل خواب چیزی نمیدم مابینش میوه میخوره. میان وعده میوه ...

نصف شب گرسنه نمیشه دیگه؟

منم تقریبا همین ساعتا شامشو میدم اما دیروقت میخوبه تقریبا ۱۲ شب مجبورم‌بازم یه چیزی قبلش بدم وگرنه هی برا شیر بیدار میشه

نصف شب گرسنه نمیشه دیگه؟ منم تقریبا همین ساعتا شامشو میدم اما دیروقت میخوبه تقریبا ۱۲ شب مجبورم‌باز ...

زیادم بدی سر دلش سنگین میشه راحت نمیخوابه تا صبح داستان داری 

من تقریبا از پوشک گرفتم حالا ماه دیگه ازشیربگیرمش راحت شم

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...
بعد نصف شب گرسنه اش نمیشه؟؟ من نصف شب بیدار بشه شیر خودمو میخوره  بخصوص اگه قبل خواب یه خوراک ...

نه برای شب بچه بزرگم    شیر میخوره یه استکان میخوابه. کوچیکه هم بیسکویتی و کیکی یا یه کاسه ماست میدم. میخوره بعدشام.  شیرخودمو میخوره  تا 6صبح میخوابه

2706