2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۸هفتگی، سونو تشکیل قلب. یعنی ۲ماه از تاریخ اولین روز آخرین پریودت بگذره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

من هفته ۵ بودم که رفتم اولین ویزیت پزشکم و چون خودش دستگاه سونو داشت یه سونوی واژینال انجام داد و قلب جنین رو با ضربان ضعیف دید. هفته ۸ هم دوباره سونو کرد و صدای قلبش رو برام گذاشت. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738

من چون تنبلی داشتمو عادتم نامنظم بود میخواست بدونه چند هفته ام اول۵هفته رفتم ولی برای تشکیل قلب۸هفته نوشت اولیش۸هفته بود..

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
من چون تنبلی داشتمو عادتم نامنظم بود میخواست بدونه چند هفته ام اول۵هفته رفتم ولی برای تشکیل قلب۸هفته ...

بعد بهت شیافت هم داد در ماه دوم تا قبل سونو 8 هفته؟

به من گفت چون تنبلی داشتی استفاده کن البته من سه ماه قبلش دارو تحریک تخمدان خورده بودم غالب شده بود ولی باردار نشدم ماه بعد هیچ داروی تحریک تخمدانی شدم.

شوهرم میگه وقتی حالت خوبه استفاده نکن ولی من میترسم البته من چون قبلش که استفاده میکردم خیلی کمردرد وحشتناک میگرفتم میگه بهت نمیسازه استفاده نکن