2733
2734
عنوان

با این شرایطم خوبه بچه دار شم؟؟

957 بازدید | 59 پست

وضع مالیم خوبه و بچمون قراره هیچ کمبودی احساس نکنه ولی شوهرم عصبی و وسواسه و بعضی اوقات که عصبی میشه منو کتک میزنه ولی قول داده اگه بچه دار شیم دیگه این کارو نکنه

و به من قول داده که خودش بچه رو بزرگ کنه و من فقط به دنیا بیارمش چون من خیلی حوصله نداره یعنی یه جورایی افسرده شدم 

به نظرتون بچه دار شم یا نه؟؟؟

قراره دختردار شیم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از کجا معلومه دختردار شین؟ دختری که قراره مادرش کنارش نباشه به دنیا نیاد بهتره 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

نه مگه همه چی وضع مالیه😐😐 اخلاقاتون خوب نیست یعنی چیکه اون بزرگش کنه😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
🥴🥴🥴🥴🥴 نه بچه نیار همه چی پول نیس بچه نگه داری و محبت میخواد 

خب بهش محبتم میکنم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
چرا؟؟؟

به خاطر شرایط همسرتون دیگه

بچه نابود میشه.باید بره مشاوره اگه لازم شد. درمان دارویی هم بکنه حتی

هروقت مشاور گفت شرایطش برای تربیت بچه استیبل شده  اقدام کنید

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

پیشنهاد نمی کنم تا مشکل افسردگی خودت و کنترل خشم همسرت حل نشده به فرزند داشتن فکر کنی

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

گلم بنظرم همش وضع اقتصادی نیس 

روحیه و ذوق بچه دار شدن خیلی مهم تره 

بعدشم کسی که کتک میزنه وقتی بخاطر خود شما این کار رو ترک نمیکنه پس واسه بچه هم ترک نمیکنه اگرم بکنه دوباره روز ا نو روزی از نو

بعدشم جنسیت بچه رو خدا تعیین میکنه

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
از کجا معلومه دختردار شین؟ دختری که قراره مادرش کنارش نباشه به دنیا نیاد بهتره 

پیش همیم عزیزم 

یعنی شوهرم بهش غذا بده شبا بهش رسیدگی کنه منظورم اینه 

میریم پیش دکتر با رژیم دختر دار میشیم

خب بهش محبتم میکنم  

استارتر من امضام به خاطر سن کمه پدرو مادرم و مشکلاتیه که داشتن.البته این شکلی نبودن یه جور دیگه

خلاصه که ۸ ساله دارو میخورم هنوز خوب نشدم،خیلی مواظب باش

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
خب بهش محبتم میکنم 

تو داری میگی من به دنیا میارمش اون بزرگش کنه چون حوصله ندارم چطوری میخوای محبت کنی اونوقت؟؟بچه آغوش مادر نوازش مادر شیر مادر میخواد وقتی میگی اون بزرگش کنه یعنی اینکارارو نمیکنی دیگه برا بچت همون بهتر نیارین 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706