2737
2734
عنوان

برای طلاق گرفتن از مرد مدرک لازمه؟

2152 بازدید | 41 پست
شوهرم بهم خیانت میکنه. حالا مطمئن نیستم که رابطه جنسی هم داشتن یا نه. می دونم میارتش خونه اگه باید مدرک بگیرم ازش با یه برنامه ریزی ازشون فیلم بگیرم. آیا تاثیری داره؟ می تونه اذیت کنه و زیر بار نره؟ ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند روزیه دارم عادی رفتار میکنم تا بتونم شرایط جور کنم اون فکر کنه خونه خالیه. به محض خروجش از خونه برگردم و دوربین رو کار بذارم و خودمم جایی تو خونه قایم بشم. اینجوری هم مدرک میگیرم و هم سر بزنگاه مچش رو
2740
ﻓﻘﻄ ﺣﻮاﺳﺖ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻌﻀﻲ اﺯ ﻣﺮﺩا اﻳﻨﻘﺪ ﭘﺮﻭ ﻫﺴﺘﻦ ﺳﺮ ﺻﺤﻨﻪ ﻫﻢ ﺑﺮﺳﻲ ﺣﺎﻟﺘﻮ ﻣﻴﮕﻴﺮﻥ ﻳﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﺟﺎ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﺳﺮ ﺻﺤﻨﻪ ﺭﺳﻴﺪﻡ ﻓﻚ ﻛﺮﺩﻡ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﻣﻴﺸﻪ.ﺑﺎ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻛﺘﻜﻢ ﺯﺩﻥ.ﻓﻚ ﻛﻦ!!!
یکی از آشناهامون شوهرش دختر آورد خونه اینم یواشکی رفت حفاظ رو یه قفل زد و بعد زنگ زد پدر و پدر شوهرش و ١١٠ دمش گرم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي