2737
2734
عنوان

اعتراف معاون آموزش وزارت بهداشت

735 بازدید | 44 پست

.🎥اعتراف به بی اثر بودن داروهای کرونا✍️ معاون آموزش وزارت بهداشت: بنده اگر مبتلا بشوم ترجیح میدم هیچ دارویی استفاده نکنم✍️ خوردن داروی کرونا عوارض اش بیشتر از اثربخشی اش است.خیانت وزارت بهداشت در مرگ و میر بیماران کرونایی#پلی_فارماسی یا مصرف همزمان چند دارو که با واکنش‌های نامطلوب و مرگ همراه است.🔹 خداییش #دمش_گرم، که داره صاف و پوست کنده به مردم میگه!!ولی به نظر کاری از دستش بر نمیاد. حالا مردم خودشون میدونن که برن برای #خودکشی یا نرن.عضـویت در کــانال👇📡 @www_irismed_ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله منم شنیدم باخونه موندن بیمار کرونایی احتمال زنده موندن بیشتره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
بله منم شنیدم باخونه موندن بیمار کرونایی احتمال زنده موندن بیشتره

مادر بزرگ ۸۲ ساله من کرونا گرفت 

الانم خوب شده خداروشکر

بیمارستان نبردنش

❤️💫یارَفیقَ من لا رَفیقَ لَهُ 💫❤️. 🥀
دو دسته دارو میدن بیمارستان ها ببینم کدوم نتیجه میده اونای که بمیرم یعنی نتیجه نداده به همین سادکی

اونایی میمیرن ینی دیر مراجعه کردم به پزشک یا تا روزای آخر کرونا علایم نشون نداده و بیماری پیشروی کرده

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠