2733
2734

سلام دوستان

منو همسرم کرونا گرفتیم . دختر دو ساله م یک هفته بعد از علایم ما اونم تب کرد و تقریبا سه روزی تب داش. که روز دوم دکتر بردمش ازمایش خون داد و  تو ازمایشش ال دی اچش بالا بود که دکترش گفت کروناس . کسی هست تو این سن بچه ش خدایی نکرده درگیر شده باشه بیاد تجربه شو بهم بگه . خیلی براش نگرانم 😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تب کرد چطور اوردیش پایین دکتر چی بهش داد منم دخترم تب کرده دست تنهام تا صبح خودمم کرونا دارم

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
تب کرد چطور اوردیش پایین دکتر چی بهش داد منم دخترم تب کرده دست تنهام تا صبح خودمم کرونا دارم

وای من اول بهش پروفن دادم . دوبار هر ۶ ساعت . بعد با دکتر مرکزمون مشورت کردم گفت تو کرونا پروفن نبابد دید فقط استامینوفن بده هر ۴ ساعت .  چند سالشه دخترتون ؟

واااای عزیز دلممممم. الان چطوره ؟ چه علایمی داشت چیکار کردین ؟؟

تب سه روز استفراغ و بی اشتهایی

تب بر دادمش و پاشویه ش میکردم

خودمم زنجفیل و عسل میخوردم که توو شیرم بره اونم بخوره الان خوبه شکر خدا

2740
وای من اول بهش پروفن دادم . دوبار هر ۶ ساعت . بعد با دکتر مرکزمون مشورت کردم گفت تو کرونا پروفن نباب ...

۳سالشه 

استامنیوفن ندارم خونه 

شیاف بده بزارم

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
تب سه روز استفراغ و بی اشتهایی تب بر دادمش و پاشویه ش میکردم خودمم زنجفیل و عسل میخوردم که توو شیر ...

خداروشکر که خوبه . دختب من یکم سینه شم اذیت شده انگار روزی چنبار سرفه می زنه . نمیدونم خیلی جوش میزنم براص . انقدر که از روزی که علایمش شروع شده من هفته دومم بود کلی استرس کشیدم الان یکم قفسه سینه م احساس سنگینی دارم