2737
2739

دوستان خودم یک دختر دارم ولی دلم دومی رو میخاد یعنی خیلی خیلی خواهان بچه دوم هستم ولی همسرم نع.میگه هنوز زوده بزار یک سال دیگه .ولی خو من الان میخام .دلم نی نی میخاد.

با چ راهکار هایی قانعش کنم

🥰🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره اول دلايل اصليشو بپرسي

شايد قانع كننده و منطقي باشه و اوني كه بايد قانع بشه شما باشي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
میگه هنوز جونیم برا دومی زوده.امادگیشو ندارم

خب اگه امادگيشو نداره باهاش راه بيا

خودخواه نباش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

عزیزم الان احساسی دارید تصمیم میگیرید. باید همسرتون هم آمادگی برای فرزند دوم رو داشته باشه وگرنه نه لذتی میبرند از کوچوی دوم و نه برنامه هاشون درست جلو میره!! انشالله که هر تصمیمی میگیرید خیر باشه براتون🌸❤️😘

عزیزم الان احساسی دارید تصمیم میگیرید. باید همسرتون هم آمادگی برای فرزند دوم رو داشته باشه وگرنه نه ...

عزیزم یک ساله و خورده ی هست ک منتظر بودم تابستون بشه اقدام کنیم زد زیرش

🥰🥰🥰
2706