2733
2734
عنوان

بابام و شوهرم

213 بازدید | 15 پست

پنج سال ازدواج کردیم ، هنوز بچه دار نشدیم

شوهرم اومد جلو بابام درددل کرد گفت ناراحتم پنج سال ازدواج کردم اما بچه دار نشدن ، بابام با لحن کوبنده  گفت تو این وضعیت بچه میخوای چیکار ، مگه اون یکی دخترم نیست بعد ده سال آوردن خدا بچشون به عرش آسمون برسونه ، چه خبرته بچه بچه می کنی ، و.....

شوهرم دلخور شده ی ماه پاشو خونه بابام نذاشته میگ بابات بجای دلسوزی ، بچه خواهرت زد تو سرمون ، تازه ناراحتم نشد برامون میگ فلانی بعد ده سال آورده برا تو زود و....

خب چه کاری بوده بیاد واسه پدرتون درددل کنه اگه انقدر صمیمی نیستن که همدلی کنن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حق داره ناراحت باشه واقعا

شما برو به کار زشتت فکر کن😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2740
بابات بد حرف زده باهاش خب حق داره 

چی کنم الان ی ماه راضی نمیشه بریم خونه بابام ، به بابامم میگم میگ دیگ جلو من حرف از بچه نزن خدا به هرکی بخواد میده 

2706