2737
2734
عنوان

چطور جلوگیری کنه ولی شوهرش نفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 57 پست
اوف خنمه دادوبیداد کنه غلط کرده یعنی چی  اجازه می دن تنها بره بیرون

دلش برا بچه هاش میسوزه دو تا پسر خیلی خوشگل و ناز داره اونقدر مودب و باهوشن میگه بچه هام بین این دیوونه ها روانی میشن چون چهار تا خونواده با فرهنگ خیلی خیلی عقب با هم یکجا زندگی میکنن و کل زندگیشونم با داد و فریاده مثلا از طبقه اول شوهر اینو که طبقه سوم هست کار دارن یک داد و فریادی میکنن ... یا مثلا عموهای بچه هاش اونقدر عصبی ان اگه بچه های این زیر دست و پای اونا باشن راحت بچه رو میزنن و داغون میکنن هیچی حالیشون نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اگه اینجوری باشه که عالیه ...این همش میگه شهر کوچیکه شوهرشم همه میشناسن چند تا دوست صمیمی دکتر و ...

قرص بخوره داخل سونو گرافی نشون میده تخمک گذاری انجام  نمیشه و تشخیص تنبلی تخمدان میدن

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
واییییییییییی تو رو خدابیشتر توضیح نده اعصابم ریخت بهم 😠😠😠

ببین منم وقتی تعریف میکنه حالم بد میشه ..فقط روحیه میدم که صبر کن بچه هات بزرگ میشن زنشون بده و برگرد کرج بچه دار نشو ، دین و خدا رو ول نکن... از این حرفا میزنم بهش

2731
قرص بخوره داخل سونو گرافی نشون میده تخمک گذاری انجام  نمیشه و تشخیص تنبلی تخمدان میدن

خدا خیرت بده همین پیامتو عکس میگیرم الان تو ایتا میزارم براش همین که بدونه قرص بخوره لو نمیره بازم خیلی براش آرامش میاره

ببین منم وقتی تعریف میکنه حالم بد میشه ..فقط روحیه میدم که صبر کن بچه هات بزرگ میشن زنشون بده و برگر ...

دلم اتیش گرفت 

داماد ماهم طلبه هست اما مثل داداشم دوستش دارم ماه ماه اسمش تو کل فامیلامون پخشه از خوبی 

اما ازاین توفحه ها زیاده 

فقط باید بره دکتری که شوهرش معرفی نکرده  فوقش کتکه دیگه😲😤😤😤😤

هر جا هم بره نتیجه نگیره باز اون میگه حالا برو جایی که دوستای من میگن حتما اونا بهترن ووو ...حالا اینجا گفتن قرص بخوره نه آزمایش نه سونو نمیتونن اصلا تشخیص بدن همین خودش خیلی مهمه ...

2738
خدا خیرت بده همین پیامتو عکس میگیرم الان تو ایتا میزارم براش همین که بدونه قرص بخوره لو نمیره بازم خ ...

گلم شما بعنوان دوستش برو با دکتری مشورت کن بعد بهش دوستت راهکار بده تا اونجایی که من میدونم با قرص تخمک گذاری انجام نمیشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
دلم اتیش گرفت  داماد ماهم طلبه هست اما مثل داداشم دوستش دارم ماه ماه اسمش تو کل فامیلامون پخشه ...

عزیزم خانواده و تربیت خانوادگی اصله .... اونی که بی ریشه است دین و هم مطابق افکار عقب مونده خودش تفسیر میکنه

هر جا هم بره نتیجه نگیره باز اون میگه حالا برو جایی که دوستای من میگن حتما اونا بهترن ووو ...حالا ای ...

اره بره ببینه می تونه همچین کاری کنه 

راستی مشکلشو انلاین  از دکتر بپرسه جدیدا بعضی دکترا ویزیت انلاین می دن  تو اینستا هم می تونه پیام بده دایرت 

گلم شما بعنوان دوستش برو با دکتری مشورت کن بعد بهش دوستت راهکار بده تا اونجایی که من میدونم با قرص ت ...

خودم باردارم اتفاقا دوشنبه رفتم دکتر خدایا چرا نپرسیدم.... دیشب باهاش حرف زدم خیلی اعصابم خورد شد

از نظر من دوستت طلاق بگیره

چون بچه هاشم پسرن کمتر از دختر آسیب میبینن

حالا اومدیم و پسراش نخواستن ازدواج کنن یا خیلی دیر ازدواج کردن اونوقت تکلیف چیه!

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .
می دونم گلم نمی شه این جا حرفی زد حرف زیاده ....  به دوستت بگو بایه اشنا تنها بره ومشکلشو به د ...

متاسفانه اهل دعا گرفتنم هستن... چند وقت پیش رفته بود آرایشگاه خانمه گفته بود من اونقدر از مادر شوهر شما میترسم همیشه لبش میجنبه  در حال ورد خوندنه .... سه تا جاری هستن یکی از یکی خوشگل تر و مظلوم تر ... همیشه میگه کاش زشت بودم چشم اینا منو نمیگرفت گرفتارشون نمیشدم