2733
2739
عنوان

چطور جلوگیری کنه ولی شوهرش نفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 57 پست
از نظر من دوستت طلاق بگیره چون بچه هاشم پسرن کمتر از دختر آسیب میبینن حالا اومدیم و پسراش نخواستن ...

والا من که همش میگم دعا کن زود کار پیدا کنن زن بگیرن تو راحت بشی بخدا من روحیه بهش ندم از افسردگی میمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما یه سوال من ۲ماه بعد زایمان پریود شدم و الان ۱۰ روزه عقب انداخت بچه هم ندارم ک شیر بدم و اینکه جلوگیری دارم ایا طبیعیع این امر؟؟؟؟برا بعد زایمان اینطوریه؟

انسانیت تنها یک دین است که پیروان چندانی ندارد
2731
خانما یه سوال من ۲ماه بعد زایمان پریود شدم و الان ۱۰ روزه عقب انداخت بچه هم ندارم ک شیر بدم و اینکه ...

اونجوری که من فهمیدم شیر دادن باعث عقب افتادن پریود میشه ... حالا میتونی بری خانه بهداشت کارورز و ماما ها رایگان ویزیت میکنن و راهنماییت میکنن

کم کمش باید ده سال صبرکنه تو این ده سال باید بدونه چی کار کنه شوهرش فکر کنه نازاشده البته ببینه از ن ...

آره همه بدبختی ها یه طرف دعوا و ناراحتی هر روزه سر اینکه چرا باردار نمیشی چرا دکتر نمیری چرا بعد از س ک س از جات بلند شدی ... 

2738
کم کمش باید ده سال صبرکنه تو این ده سال باید بدونه چی کار کنه شوهرش فکر کنه نازاشده البته ببینه از ن ...

آره همه بدبختی ها یه طرف دعوا و ناراحتی هر روزه سر اینکه چرا باردار نمیشی چرا دکتر نمیری چرا بعد از س ک س از جات بلند شدی ...