2726
عنوان

چطور جلوگیری کنه ولی شوهرش نفهمه

870 بازدید | 57 پست

سلام خانم ها ، من یک دوست دارم که شوهرش فرد  معروفی تو شهرشون هست و همه قبولش دارن یک شخصیت مذهبیه ولی متاسفانه تو خونه با همسر و بچه هاش مثل حیوون برخورد میکنه ، از اون آدمای بیشخصیت بی ریشه که اشتباهی گنده شدن و ظاهرشون همه رو گول میزنه ... خودشو خواهر و برادرا و مادر تو ساختمون چهار طبقه یکجا زندگی میکنن و دوست من پونزده ساله داره تحملشون میکنه حتی اجازه نداره با کسی دوست بشه از نظر شوهرش زنی که متاهله حق نداره دوست داشته باشه و دوست زن رو از راه بدر میکنه فاسد میکنه...البته این حرفا تماما چرندیات مادرش هست ولی مثلا خواهرای خودش هم دوست و رفیق دارن هم دانشگاه رفتن ولی زنش رو اجازه نمیده... از همه بدتر خانواده دوستم کرج هستن و تو کل سال یکبار میتونه بره خونه پدرش اونموقع هم شوهرش میره اونجا و در تمام مدت باید سرویس به اون بده.... الان دو تا بچه داره دیگه نمیخواد بچه دار بشه ولی شوهرش مدام اصرار و دعوا میکنه که من میخوام ، الان گفته باید بری دکتر که چرا باردار نمیشی ، شما راه حلی دارین که این خانم بدون اینکه تو آزمایش نشون بده که قرص میخوره جلوگیری کنه راه حل خوبی اگه به ذهنتون میرسه بگید بهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایودی بزاره 

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2728
یا خدا مگه اسیری اورده اینجوری رفتار میکنه چطوری ۱۵ سال تحنل کرده

حمایت نکردن خانواده بی فکر...الانم که خانوادش فهمیدن چه گندی زدن چون رسما به زور شوهرش دادن خودش بخاطر بچه هاش نمیتونه کاری بکنه میگه بچه هام تو این ساختمون بدبخت میشن الان امیدش اینه دیگه بچه نیاره پسراش زن بگیرن بتونه جدا شه فقط میترسه شوهرش بفهمه قرص میخوره بیچاره است

امپول ضد بارداری بزنه .چندماه یه بار میزنن .خانه بهداشت محلمون واسه من میزد  . الان نمیدونم می ...

بزار بهش میگم ...یعنی آزمایش بده میفهمن آمپول جلوگیری زده؟؟؟

بره پیش متخصص مشکلشو بگه بعد متخصص شوهرش الکی توجیه کنه که خانمش نمی تونه بارداربشه  چون بچه ب ...

بیشتر دلم میسوزه خودشونو منتسب به دین و ائمه هم میدونن حتی تو کرونا روضه خونگیشون برقرار بود ....راستش هر چی هم از خدا و ائمه بخوان سریع هم حاجت میگیرن ...گاهی به همه چیز شک میکنم...

بیشتر دلم میسوزه خودشونو منتسب به دین و ائمه هم میدونن حتی تو کرونا روضه خونگیشون برقرار بود ....راس ...

حالم از ادمای اینطوری بهم می خوره خودم چادریم  حوزه هم می خوام برم اما با طلبه دوست ندارم ازدواج کنم 

2706