2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی فرقی نداره کدومابخورم اخه میگن ران مرغ چربی داره

پوست مرغو بگیر یا ابپز کن یا تو فر نه بابا راحت بخور پروتئینم تو رژیم لازمه من رژیم زیاد گرفتم بخور ضررنداره فرداهم سبزیجاتی که گفتیو بخور

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من باشم ران مرغ رو انتخاب میکنم اینو من میگم که یه عمره رژیمم چون از بچگی چاق بودم دیگه همه راه ها رو رفتم

هم دیر گرسنه میشی هم پروتئینه و شل و ول لاغر نمیشی،گزینه بعدی برا شام مناسبه

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
پوست مرغو بگیر یا ابپز کن یا تو فر نه بابا راحت بخور پروتئینم تو رژیم لازمه من رژیم زیاد گرفتم بخور ...

اخه دیروزظهرکلی ماهی وران مرغ خوردم الان میخام جبرانش کنم اصلایسوال سبزیجات چاق میکنه؟

اخه دیروزظهرکلی ماهی وران مرغ خوردم الان میخام جبرانش کنم اصلایسوال سبزیجات چاق میکنه؟

نه بابا سبزیجات چاق ننیکنه پس امروز همون سبزیجاتو بخور عزیزم

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باشم ران مرغ رو انتخاب میکنم اینو من میگم که یه عمره رژیمم چون از بچگی چاق بودم دیگه همه راه ها ر ...

ببین من میخام فقط شکم نیارم وگرنه لاغرم واینکه یعنی میگی سیرنمیشم باخوراک بادمجان؟

2706