2737
2734
عنوان

رابطه شخمی من ۲ بیاید نظر بدید لطفا

136 بازدید | 11 پست

سلام 

من پسری رو پیدا کردم با قلبی مهربون و پاک بچه خوبیه ولی من اصلا نسبت بهش کششی ندارم اونم بخاطر رفتارهای قبلیش ولی این دفعه برگشته میگه بهم فرصت بده خودمو بهت ثابت کنم . 

خیلی احساسیه میترسم بهش آسیب بزنم اون وابسته تر بشه و من باز حسی نداشته باشم 

من از قیافه اش هم خوشم نمیاد 

شما بودید چیکار میکردید 

بخاطر علاقه و اخلاق خوبش بهش فرصت میدادید 

یا بخاطر عدم کشش و حس نداشتن ردش میکردین؟

چطوری با کسی ک اصلا پسندش حتی نکردید رابطه رو ادامه میدید 

من سریع بهش میگفتم رک مناسب هم نیستیم و تمام

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ردددددد

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

خوشت نیاد بعدش علاقه ی اون بیشتر و نفرت تو هم بیشتر میشه و روزی میرسه که می‌شکنه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
دلم میگه نه :( یه حسی بهم میگه حیفه آدم خوب کمه چرا رهایش میکنی

ببین دل اگر راضی نباشع نمیتونی باهاش زندگی کنی..

عین یه مرده متحرک میشی..

حرف دلتو گوش کن ولی عقلتم ببر با خودت..

سعی کن تو زندگیت عاشق باشی ولی وابسته اصلا. من الان وابستم خیلی بهم فشار میاد ک تصمیم گرفتم وابسته خودم باشم و بس.. دلبسته همسر بودن کافیه

خدایاشکر
2740
ببین دل اگر راضی نباشع نمیتونی باهاش زندگی کنی.. عین یه مرده متحرک میشی.. حرف دلتو گوش کن ولی عقلت ...

درسته میگن اگه قسمت هم باشید مهر یارو می افته تو دلت 

ولی من هیچ حسی بهش ندارم 

درسته میگن اگه قسمت هم باشید مهر یارو می افته تو دلت  ولی من هیچ حسی بهش ندارم

نه اصلان عمرن مهرش بیفته تو دلت... اون وابسته تر میشه و تو تنفرت بیشتر میشه..

چون هیچ حسی بهش نداری... این رابطه رابطه نمیشه براتون.

اگه فک‌میکنی ادم خوب کم پیدا میشه ولی قسمت رو ادم میتونه تغییر بده.. قسمت اراده میخواد.

خودم به زور خانواده تا محضر رفتم ولی اونجا جواب منفی دادم..

خدایاشکر