2733
2739
عنوان

بچه ها فهمیدین معاون وزیر بهداشت چی گفته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 38 پست
 لینکش نداری منم بیینم

ن نیست تو نت

تو یه گروه دیدم... چجوری اپلود کنم؟؟؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بدن درد دارم سرفه هم میکنم عطسه خیلی کم

مزه تند و تلخی رو میفهمم بو هم خیلی کم حالا نمیدونم سرما خوردم یا کرونا گرفتم

دمنوش خوردم انگاااار آب بود

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
من بدن درد دارم سرفه هم میکنم عطسه خیلی کم مزه تند و تلخی رو میفهمم بو هم خیلی کم حالا نمیدونم سرما ...

دور از جون من دو هفته س مثل شمام و بویایی ندارم 

به احتمال قوی کرونا گرفتی ولی خفیف 

الهی مرا  آن ده که آن به 
2731
ترکیه با وجود اینکه فقط ماسک میزنن اما زندگی‌شون عادی شده روزی کمتر از 50 نفر کشته دارن

خب مردم ما ماسک درست نمیزنن برو مولوی بازار بزرگ پاساژ علا الدین ببین چه خبره

ترکیه هم عادی نشده خواهرم و داداشم اونجان به خدا یه چیزایی میگهاز کرونا میمونم 

دور از جون من دو هفته س مثل شمام و بویایی ندارم  به احتمال قوی کرونا گرفتی ولی خفیف

نمیدونم خیلی کلافه م بیشتر از رفتار اطرافیان🤕

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
2738
چه چیزایی عزیزم میشه بگی؟

مثلا الان که تو کرونا هستیم سیاه دونه رو خیلی تاکید میکنه روی ذنج یا ماست بریزیم بخوریم یا مثلا شربت عسل ابلیمو یا دمنوش ها داروی اما کاظم و ازاین جور چیزا